line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

В аеропорту та на пункті пропуску «Гоптівка» посилили протиепідемічний контроль

8fccНаскільки регіони готові в разі необхідності запобігти розповсюдженню китайського коронавірусу, обговорювали 7 лютого під час селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

 

 

 

 

  Як розповів голова ХОДА Олексій Кучер, Харківська область забезпечена усім необхідним для виявлення та лікування хворих на коронавірус 2019-нCoV.

  «Ми одними з перших провели позачергове відповідне засідання комісії з надзвичайних ситуацій. Ми чітко визначили заклади, які будуть приймати людей, які - не дай боже - захворіють. Додатково виділені кошти у розмірі 600 тис. грн, з них 100 тис. - на тестові системи для діагностики. Посилена перевірка на «Гоптівці», в аеропорту. Додатково проведено навчання співробітників тих установ, які повинні визначати людей з відповідними симптомами. Жодного випадку коронавірусу в області на даний час не зафіксовано», - розповів Олексій Кучер.

  Також у ході наради обговорили питання, пов’язані з впровадженням медичної реформи. Зокрема, стан автономізації та комп’ютеризації медичних закладів.

  Крім того, учасники селектору приділили увагу низці інфраструктурних проєктів. Один з них – масштабне відновлення доріг по всій країни.

  За інформацією радника прем’єр-міністра Юрія Голіка, Харківська область – один з шести регіонів, які вже узгодили перелік об’єктів ремонту з «Укравтодором».

  «Ми вже провели обстеження цих об’єктів, у нас готова проєктна документація, у лютому будуть оголошені тендерні процедури. На квітень розраховуємо розпочати роботи», - повідомив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь