line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

У ситуації в обласній інфекційній лікарні винні й керівник закладу, й облздрав. Олексій Кучер

-ac6fПід час брифінгу 26 травня керівник області повідомив про результати перевірки в харківській інфекційній лікарні.

 

 

 

 

 

  «Ми розпочали перевірку в обласній інфекційній лікарні у зв’язку з тим, що лікарем було повідомлено про відсутність ліків для пацієнтів з COVID-19, тому пацієнти змушені самостійно їх купувати. Звісно, що я вимушений був реагувати на цю інформацію. Знаєте, що є наслідком цієї перевірки, яка вже завершилась? Це те, що на лікарняному зараз і директор лікарні Павло Нартов, і директор Департаменту охорони здоров’я Вадим Іванников. Хто ж винуватий у тому, що відбувається? Моя впевненість стовідсоткова, що винні обидві сторони», - повідомив голова ХОДА.

  Він відзначив, що під час перевірки було зроблено запит щодо стану казначейських рахунків обласної інфекційної лікарні.

  «Стало відомо що на кінець кожного місяця в лікарні на рахунках перебувало від 1 до 1,5 млн грн, які не витрачалися. У мене питання: якщо ці кошти є, чому не купуються ліки? Я відповідально повідомляю: питання ліків - це питання керівництва медичного закладу. Контроль за цим питанням ми можемо перевести на департамент. І він змушений був контролювати - чи закуплені ці ліки, чи ні», - сказав Олексій Кучер.

  Керівник області повідомив, що за наслідками перевірки до відповідальності будуть притягнуті співробітники Департаменту охорони здоров'я ХОДА – директор та його заступник.

  «На директора інфекційної лікарні я не впливаю - лише опосередковано. Акт перевірки я спрямую до обласної ради, і вона буде визначатися», - відзначив Олексій Кучер.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь