line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

За останні роки Харківщина стала лідером за кількістю розпочатих і незавершених будівництв. Олексій Кучер

5d48Голова ХОДА повідомив, що проводить інвентаризацію довгобудів.

 

 

 

 

 

 

  Серед них - медичні амбулаторії, яких у 2018 році обіцяли збудувати 50 за рік, почали 30, а реально збудували лише 7.

  Про це голова ХОДА заявив під час сесії обласної ради у ході обговорення питання програм будівництва. Зокрема, йшлося про виникнення довгобудів на території області: об’єктів, які почали зводити у 2017-2018 роках – і так і не добудували.

  «Питання дуже гостре, ви правильно його задаєте, але треба було задавати його трохи раніше, - звернувся Олексій Кучер до депутатів. - Ми маємо критичну ситуацію щодо об’єктів, які розпочалися і на сьогоднішній день є незавершеними. Наша область за кількістю таких об’єктів є лідером – у негативному плані. І це дуже і дуже погано. Ми зараз робимо інвентаризацію, я додатково озвучу: що було розпочато, і розпочато в політичній площині».

  Голова ХОДА зазначив. Що серед таких об’єктів, зокрема, сільські амбулаторії: з 30, які почали будувати ще у 2018 році, обіцяючи виконати роботи за рік, завершили лише 7.

  «Окрім того, що недобудовані амбулаторії – і не зрозуміло, куди були витрачені кошти, - розпочато будівництво 4-х заводи по переробці відходів. Так от для чого одночасно розпочати 4, витратити колосальні кошти – і не добудувати жодного? Розпочніть один, використовуйте його, а далі будуть кошти – розпочинайте інший. Але от такий підхід був до будівництва у Харківській області», - сказав керівник обласної адміністрації.

  Директор Департаменту капітально будівництва ХОДА Олексій Бєлоцький, відповідаючи на питання депутатів, зазначив, що позиція ХОДА – завершувати та вводити в експлуатацію всі об’єкти, будівництво яких було розпочато в минулі рокі. Проте секвестр бюджету не дозволить зробити це одномоментно. Зокрема, це стосується і амбулаторій.

  «Планувалося збудувати 30 амбулаторій, на сьогоднішній день було збудовано і введено в експлуатацію тільки 7, решта 23 залишились довгим будівництвом. На попередній сесії у лютому були виділені кошти а добудову 7 амбулаторій, на сьогоднішній день ми ведемо роботу щодо їх завершення. Щодо завершення наступних 16 амбулаторій - для цього необхідна сума близько 50 млн грн, тому ми будемо звертатись в подальшому до обласної ради, якщо буде можливість,  щодо виділення коштів для завершення цієї програми в цілому», - сказав директор Департаменту капітального будівництва ХОДА.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь