line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

IMG 1904Сьогодні, 28 травня, у районній державній адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Карабанова відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

  На засіданні були присутні члени районної комісії, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, відомств та установ району. Про підготовку місць масового  відпочинку населення на водних об’єктах району та проведення заходів з профілактики загибелі людей протягом купального сезону, доповів Євген Шпак, завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації.  На виконання вимог Постанови КМУ від 06.03.2002 № 264 “Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах” та з метою якісної підготовки місць масового відпочинку населення у літньому періоді 2020 року, в районі сплановані заходи щодо організації  безпечного відпочинку населення на водних об’єктах.

  На території міської ради офіційно визначено, відповідно до існуючих правил, норм та стандартів два місця масового відпочинку населення на водних об’єктах: пляжі загального користування (міський та дитячий) - прибережні смуги річки Ляхівка в районі вулиці Залиманської та річки Балаклійка в районі вулиці Н.Садова. Із закладів оздоровлення та відпочинку дітей  визначено пляж позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Олімпія”. На цей час триває підготовка пляжів до літнього відпочинку населення.

  Під час засідання комісії також було розглянуто питання про попередження виникнення пожеж в місцях видалення відходів та дотримання Правил експлуатації полігонів побутових відходів. Заслухавши всі виступи комісія відмічає, що як в населених пунктах так і за їх межами останнім часом виникають стихійні (несанкціоновані) звалища твердих побутових відходів та зафіксовані випадки пожеж цих відходів. На їх гасіння витрачаються значні фінансові та матеріальні ресурси, природним ресурсам наноситься непоправна екологічна шкода. З метою недопущення в подальшому пожеж на сміттєзвалищі та покращення ситуації з цього питання, комісією було прийнято низка рішень.

  За результатами  засідання комісії з питань ТЕБ та НС прийняті відповідні рішення.

IMG 1918IMG 1898IMG 1901


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь