line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Щотижнева апаратна нарада

rda panorama 130 червня під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Карабанова відбулась щотижнева апаратна нарада.

 

 

 

 

 

  У ході наради відповідальні працівники районної державної адміністрації прозвітували про хід підготовки житлово-господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери району до роботи у осінньо-зимовий період. На сьогоднішній день відповідними службами району здійснюються всі заходи згідно з затвердженим графіком підготовки, роботи виконані на 50 %.

  Під час наради голова райдержадміністрації Віталій Карабанов дав доручення підготувати інформацію щодо стану облаштування об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури району засобами безперешкодного доступу для людей з інвалідністю.  

  Крім того керівник району акцентував увагу присутніх керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації на виконанні всіх показників відповідно до моніторингу ефективності діяльності голів районних державних адміністрацій в окремих районах Харківської області.

   Також в ході апаратної наради головою РДА Віталієм Карабановим наголошувалось на необхідності здійснення заходів по боротьбі з карантинними бур’янами, викошуванню трави на узбіччях доріг, проведення робіт щодо розмітки дорожнього покриття на основних маршрутах району, благоустрою прилеглої території в/ч А -1352 та проведенні екологічного флешмобу (розчистка узбіччя автодороги с. Волохів – Яр – м. Балаклія), який був розпочатий 19 червня.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь