line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Робочий візит в Протопопівську та Петрівську сільські ради

IMG 412428 липня 2020 року, голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов разом з першим заступником голови районної державної адміністрації   Віктором Коваленком побували з робочим візитом в Протопопівській та Петрівській сільських радах, де зустрілися із активом територіальних громад та обговорили пріоритетні завдання на найближчий час.

  Сільські голови доповіли про стан соціального та економічного розвитку територіальних громад, а також про хід підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

  Під час зустрічі оглянули Протопопівський сільський клуб, який потребує встановлення системи опалення та проведення капітального ремонту, освітлення сцени, ремонту спортивної зали. Оглядаючи навчально-виховний комплекс, було акцентовано увагу на заміні вікон в спортивній залі та коридорах. В бюджеті сільської ради передбачені кошти на проведення частини відповідних робіт, зі свого боку голова райдержадміністрації пообіцяв сприяти у вирішенні вищезазначених питань.

  На території Петрівської сільської ради керівництво району відвідало амбулаторію загальної практики – сімейної медицини. Оглянули матеріально-технічну базу закладу та перевірили стан його забезпечення засобами індивідуального захисту. Віталій Карабанов акцентував увагу на важливість забезпечення медичного закладу достатньою кількістю медичних препаратів першої необхідності, захисних масок для відвідувачів та проведення роботи, серед населення громади щодо укладення декларацій з сімейним лікарем.

  Зустрівся керівник району і з мешканцями громад. На території Протопопівської та Петрівської сільських рад підприємствами АТ «Харківгаз» та АТ «Укртрансгаз» проводяться ремонтні роботи, в зв’язку з чим припинена подача газу з ГРП, тому більшість питань стосувалися діяльності АТ «Харківгаз», оплати за транспортування газу, заміни газових лічильників. Представниками Чугуївського відділення АТ «Харківгаз» надано роз’яснення з питань, які порушувалися мешканцями. Але голова райдержадміністрації акцентував увагу представників Харківгазу на налагоджені тісної комунікації з населенням з метою позитивного вирішення проблемних питань.

  В с.Петрівське також порушувалися питання водозабезпечення, автобусного сполучення, земельні питання та об'єднання територіальних громад.

  Підводячи підсумки кожної зустрічі, голова райдержадміністрації зазначив що, з боку Балаклійської райдержадміністрації буде докладено максимальних зусиль для того, щоб вирішити ті питання, які знаходяться у межах компетенції. Також будемо допомагати місцевим радам вирішувати проблеми у населених пунктах.

IMG 4114IMG 4133IMG 4140IMG 4152IMG 4194IMG 4255IMG 4262IMG 4266

IMG 4138
 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь