line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Від роботи керівника делегації України в ТКГ залежить територіальна цілісність і суверенітет країни. Президент

-0913Володимир Зеленський відзначив, що вибір кандидата на цю посаду відбувається з особливою відповідальністю.

 

 

 

 

 

  «Коли ми точно знаємо, наскільки це складна робота, ми так само складно обираємо людину, яка може очолити групу (делегацію України в Тристоронній контактній групі. – Ред.). Треба знайти баланс. Людина, з якою розмовляє Росія. Людина, яку – найголовніше – поважають в Україні. Людина, яка може домінувати за столом перемовин. Людина, яка може зреагувати, не зрадити Україну в дуже складні моменти. На вагах – наша територіальна цілісність, наш суверенітет. А значить, не тільки наша сучасність, але й майбутнє України, – зауважив Глава держави під час спілкування зі ЗМІ після відвідання Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».  - Тому цей вибір – не просто чергова посада. Це один з найскладніших кадрових виборів».

  Глава держави зазначив, що на посаду керівника української делегації в ТКГ є декілька претендентів. Зокрема, це Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков та перший Президент України Леонід Кравчук. Також ведуться переговори з іншими кандидатами на цю посаду.

  «Це не просто керівник. Буде керівник, і люди, які разом з керівником (делегації України. – Ред.) Тристоронньої контактної групи повинні всі бути командою. Тому найближчими днями з’явиться офіційне підтвердження тієї чи іншої людини», – констатував Володимир Зеленський.

  Також Президент подякував Леоніду Кучмі за важку та відповідальну роботу на посаді глави делегації України в ТКГ.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь