line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Безоплатна первинна правова допомога

 image003У Харківській області створені всі необхідні умови для надання населенню регіону безоплатних юридичних послуг

Про це в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

За його словами, на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо надання безоплатної правової допомоги населенню Харківський регіон першим вийшов з пропозицією, і в структурі обласної державної адміністрації було створено структурний підрозділ - Юридичний департамент, який займається створенням умов для надання безоплатної юридичної допомоги населенню.

«Раніше юристи були розосереджені практично в кожному управлінні, і їх робота не була координованою. Кожен юрист відповідав за свою ділянку роботи, і якоїсь цілісної політики в плані управління цими людьми в області не було. Ми вперше за історію Харківської області зібрали цих людей в один департамент, їх курирує профільний заступник голови облдержадміністрації. Разом з обласним управлінням юстиції, разом з іншими структурами, які мають можливість надавати правову допомогу населенню, ми проводимо таку роботу», - сказав Михайло Добкін.

Також він додав, що Кабінету Міністрів було запропоновано закріпити право проведення такого пілотного проекту за Харківським регіоном. «Якщо на нашому досвіді держава побачить, що це дуже важливо і корисно, то враховуючи сильні і слабкі сторони, відкоригувавши нашу роботу, наш досвід можна було б поширити і на інші регіони», - підкреслив губернатор Харківщини.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь