line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Наша область - єдина, де заклали в бюджет виплати лікарям, які перехворіли на COVID-19. Олексій Кучер

thumb-newsDocument-900x600-d7deНа цьому наголосив голова ХОДА, підбиваючи підсумки сесії обласної ради.

 

 

 

 

 

 

  «Ми єдина область, яка заклала в обласний бюджет виплати лікарям, які перехворіли на COVID-19, і вони отримують ці виплати», - сказав Олексій Кучер.

  Додаткові кошти на здійснення виплат виділили з обласного бюджету й на цій сесії, оскільки, на жаль, кількість медичних працівників, які хворіють на коронавірус, у регіоні збільшилась. Також керівник області подякував депутатам, які зрештою проголосували за бюджет, який містить відповідні пункти щодо боротьби з коронавірусом. Зокрема, кошти будуть витрачені на придбання кисню, кисневих концентраторів та ШВЛів.

  Фінансування передбачено й для проведення ремонту медустанов, де лікуються хворі на COVID-19.

  «Я не хочу, щоб спекулювали на цьому питанні, й навпаки всіх закликаю - об’єднаймося і разом переможемо COVID-19, це дуже важливо для нас. Сьогодні більшість продемонструвала позитивний рух у бік об’єднання», - сказав Олексій Кучер.

  Він також повідомив, що вже оголошено добір на посаду директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА. Переможця мають визначити на наступному тижні.

  «Добір оголошено в межах тих можливостей, які ми можемо провести під час карантинних заходів, і найближчим часом він буде проведений. 8 чи 9 людей подали заявки, щоб отримати цю посаду», - уточнив керівник області.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 30 31  

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь