line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

НБУ ввів у обіг пам'ятну монету «Державна прикордонна служба України»

mn

Зроблена монета зі сплаву на основі цинку та номіналом 10 грн виходить тиражем 1 млн штук.

 

 

 

 

 

 

«Монета присвячена Державній прикордонній службі, як правоохоронному органу спеціального призначення, на який покладаються завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону та охорони суверенних прав України в її прилеглій зоні та виключній (морській) економічній зоні, - розповідають на Урядовому порталі. - Також одним з обов’язків Державної прикордонної служби України є участь у взаємодії зі Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями у відбитті вторгнення або нападу на територію України збройних сил іншої держави або групи держав».

На аверсі монети розміщено: угорі – малий Державний Герб України, під яким - напис «Україна»; у центрі – емблему Державної прикордонної служби України; унизу - написи – «10/гривень/2020»; стилізовані гілки: лаврова (праворуч), калинова (ліворуч). Логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України розміщено внизу ліворуч.

А на реверсі монети розміщено: угорі написи – «Державна/прикордонна/служба України», під якими – обрис карти України, унизу – символічний прикордонний стовп, праворуч і ліворуч – композиції, що символізують діяльність Державної прикордонної служби в повітрі, на суші і на морі.


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь