line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

Image 1
В приміщенні райдержадміністрації проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування під головуванням Столбового І.М., голови районної державної адміністрації.

 

 

У семінар-нараді прийняли участь голова районної ради Масельський С.І., заступники голови райдержадміністрації, районної ради, відповідальні працівники райдержадміністрації та районної ради, керівники районних служб та представники районних засобів масової інформації.

Про посилення заходів по недопущенню занесення збудника африканської чуми свиней на територію району проінформував начальник управління ветеринарної медицини Терещенко А.С., який зазначив, що на території Балаклійського району буде проводитись більш активна робота по недопущенню занесення африканської лихоманки на та вакцинації поголів’я свиней.

Про стан створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та про організацію роботи по наведенню належного санітарного стану на території відповідних рад проінформував перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О.

Також під час засідання розглядались питання щодо посилення контролю за умовами проживання і виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; про активізацію роботи серед населення по введенню в експлуатацію індивідуальних житлових будинків за спрощеною системою.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь