line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

ДПІ повідомляє

 


Більше ніж 24 
млн. 830 тис. грн. єдиного соціального внеску надійшло від платників Балаклійщини

 


 

 

   

  

 

 

Як  повідомив начальник ДПІ у Балаклійському районі  ГУ Міндоходів у Харківській області Сергій Полторак , індикативний показник Міндоходів і зборів України у жовтні вже виконано  .

Сергій Вікторович  підкреслив, що передача функцій з адміністрування єдиного внеску до Міндоходів не створила жодних незручностей для платників податків Балаклійського  району.

„За вересень2013 року подали близько 800 звітів про нараховані суми внеску, 65% яких – засобами електронного зв’язку”, - зауважив очільник територіального органу .  В подальшому очікуємо сталого зростання питомої ваги електронних документів у загальному обсязі звітності з ЄСВ.

 

 

Зверніть увагу! 30 жовтня 2013 року – закінчується строк сплати:

- ПДВ за вересень 2013 року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;

- фіксованого сільськогосподарського податку за вересень 2013 року;

- авансових внесків з податку на прибуток підприємств у жовтні 2013 року.

Щодо впровадження електронного сервісу «електронна перевірка»

ДПІ у Балаклійському районі  повідомляє, що сервісом «електронна перевірка» вже з 1 січня 2014 року зможуть скористатися платники єдиного податку, що перебувають на спрощеній системі оподаткування. Для цього достатньо буде повідомити територіальні органи Міністьерства доходів і зборів України  до проведення перевірки про своє бажання пройти її дистанційно. З наказом Міндоходів щодо порядку проведення електронних перевірок від 03.06.2013 №143 можна  ознайомитися на сайті:http: //minrd.gov.ua.

Затверджено Реєстр великих платників податків на 2014 рік

Міндоходів України відповідно до пункту 64.7 статті 64 Податкового кодексу України наказом від 7 жовтня 2013 року № 543 затверджено Реєстр великих платників податків на 2014 рік.

З реєстром можна ознайомитись  на офіційному сайті Міністерства доходів і зборівhttp://officevp.minrd.gov.ua/listivki-ta-broshuri/116342.html.

Особливості взяття на облік великих платників податків визначено п. 64.7 ст. 64 Податкового Кодексу. Так, після включення платника податків до Реєстру великих платників податків та отримання повідомлення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику, про таке включенняплатник податків зобов'язаний стати на облік у контролюючому органі, що здійснює податкове супроводження великих платників податків, з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано Реєстр.

Одночасно нагадуємо, що великий платник податків - юридична особа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує п'ятсот мільйонів гривень або загальна сума сплачених до Державного бюджету України податків за платежами, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, за такий самий період перевищує дванадцять мільйонів гривень (п.п. 14.1.24.п. 14.1 ст. 14 Кодексу)

В обслуговуванні великих платників податків заслуговує на особливу увагу застосування нових  сервісів, які впроваджено Міністерством доходів і зборів, а саме:

«Електронний аудит», який дозволяє у максимально короткий термін обробити дані статистичного аналізу бухгалтерського обліку кожного платника;

«Електронний кабінет платника» дозволяє оперативно і дистанційно одержувати весь спектр адміністративних послуг.

Поряд з цим, вагомими складовими сприятливого «клімату» в обслуговуванні великих платників є високий професіоналізм, компетентність налагоджена взаємодія між структурними підрозділами спеціалізованих інспекцій, партнерські відносини між бізнес - структурами і органами Міндоходів.

 

Подавайте звітність в електронному вигляді!

З 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України розпочало процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Відтепер територіальні органи Міндоходів приймають та обробляють звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Звітність з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можна подати в електронному вигляді до органів Міндоходів,  використовуючи безкоштовні послуги електронного цифрового підпису від Акредитованого Центру сертифікації ключів Міністерства доходів і зборів України.

Офіційний сайт Акредитованого Центру сертифікації ключів (www.acskidd.ua).

Шановні платники! Скористайтесь можливістю отримати безкоштовні посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису. Телефони  для  довідок: (05749) 2-35-12; 5-44-40 та звертайтесь за адресою : м. Балаклія , вул. Муканова,63( центр обслуговування платників )

Виправити помилки в звіті по ЄСВ можна до закінчення терміну його надання

 

 

Відповідно до п.3.1 розділу III Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходов України від 09.09.2013 № 454, страхувальники зобов'язані формувати і подавати до органів доходів і зборів звіт протягом 20 календарних днів, наступних за останнім днем звітного періоду.

Згідно п. 5.1 розділу V вищезгаданого Порядку, у разі виявлення помилки в звіті, страхувальник має право повторно сформувати і до закінчення терміну надання цього звіту подати звіт до органу доходів і зборів за місцем обліку.

Діючим вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення граничних термінів надання звітності.

Нагадуємо, що з 1 жовтня 2013 року Міндоходов приймає звітність по ЄСВ, а в органах Держказначейства відкриті спеціальні рахунки для зарахування сум внеску. Для зручності СГД звітність по єдиному соціальному внеску можна надати в електронному вигляді, для чого платникам необхідно завантажити відповідну програму і одержати електронний ключ, який Міндоходів надає безкоштовно.

Не подав звіт з ЄСВ - штраф 340 гривень

Фахівці ДПІ у Балаклійському районі  інформують: відповідно до частини 1 ст.26 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»  за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  посадові особи платників єдиного внеску несуть адміністративну відповідальність.

 Згідно ст. 165 прим.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску – тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-510 грн.)

Повторне за рік вчинення таких дій особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню – тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-680 грн)

За несвоєчасно сплачені суми єдиного внеску нараховується 10 % штрафу

За несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) до платників єдиного внеску (далі – ЄВ) накладається штраф у розмірі 10 відсотків своєчасно не сплачених сум.

Розрахунок фінансової санкції здійснюється на підставі даних карток особових рахунків платників.

При застосуванні вказаних штрафів приймається одне рішення після сплати (погашення) у повному обсязі недоїмки окремо за кожний період, за який сплачується ЄВ, незалежно від кількості випадків сплати за вказаний період.

На суму недоїмки платнику ЄВ нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення платежу, нарахування якої  починається з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку внесення відповідного платежу, до дня його фактичної сплати (перерахування) включно

Громадянин України намагався незаконно ввезти в країну медичне обладнання на 80 тисяч гривень

Зупинили 78-річного чоловіка співробітники Харківської митниці Міндоходів спільно з прикордонниками в пункті пропуску «Харків-пасажирський».

Громадянин намагався приховати від митного контролю 8 штук апаратів для електро-, магніто- та світлотерапії по БАТ та БАЗ комп’ютеризованих «міні-експерт-т» в матраці на багажній полиці. Під час проведення митно-прикордонного контролю поїзду сполученням «Москва-Крівий Ріг» він не заявив про наявність зазначеного товару.

Як повідомили фахівці Харківської митниці Міндоходів, чоловік пояснив, що з правилами переміщення товарів через кордон не був знайомий, а прилади завернув у матрац щоб уникнути їх випадкового пошкодження під час транспортування.

За наявними у пасажира документами вартість обладнання складала в перерахунку на гривні 78 764 грн.

В результаті у відношенні порушника було складено протокол за ознаками  ч.1 ст.483 Митного кодексу України «переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контрлю». Медичне обладнання вилучено.

Окрім конфіскації товару, на громадянина чекає штраф у розмірі вартості медичного обладнання.

Міндоходів планує використовувати електронні замки для транзитних вантажів на всіх митницях

З липня 2013 року електронні замки з функцією GPS - GSM навігації при ввезенні товарів та транспортних засобів на митну територію України були використані більше 28 тисяч разів у межах пілотного проекту в зоні діяльності Південної митниці.

Нагадаємо, електронні замки призначені для забезпечення стовідсоткового контролю в режимі реального часу за переміщенням транзитних транспортних засобів з товарами, які перебувають під митним контролем.

Інформація з електронних замків передається в режимі онлайн до моніторингового центру Міндоходів, де опрацьовується Єдиною автоматизованою інформаційною системою.

Ці пристрої сигналізують про зняття пломб не уповноваженими на це особами – якщо «транзитний» вантаж насправді призначений для українського отримувача, про це відразу дізнаються у Міндоходів. Таким чином, електронні замки дозволяють точно встановити, чи відповідає режим прямування транспорту тим відомостям, що вказані в документах.

За підсумками реалізації пілотного проекту на Південній митниці Міндоходів, практика буде поширена на митниці в інших регіонах України. Для цього Міністерство доходів і зборів вже  розробило Порядок використання електронних замків з функцією GPS-GSM навігації.

Проектом відповідного наказу регламентується, що такі пристрої розміщуватимуться за рішенням уповноважених працівників митниць на окремих транспортних засобах, що перетинають митний кордон України з вантажем. Зокрема, такий різновид контролю рекомендований для транзитних вантажів. Зняти замок має право тільки працівник митниці призначення, через яку «транзит» завершує свій шлях територією України.

Фахівці Міндоходів підкреслюють, що для платників податків встановлення замків буде безкоштовним, всі витрати на організацію високотехнологічного контролю бере на себе держава.

На Київщині перекрито міжнародний канал надходження нелегального тютюну та спирту

Під час проведення операції „Тютюн-Контрафакт-2013” на Київщині співробітниками Міндоходів викрито злочинне угрупування, яке займалося незаконним придбанням, зберіганням та збутом підакцизних товарів. Вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад 36 млн. гривень.

У рамках порушеного  кримінального провадження було проведено ряд обшуків, внаслідок яких перекрито міжнародний канал надходження нелегальних підакцизних товарів. Як з’ясувалося, злочинне угрупування діяло по всій території України. Бази зберігання тютюнових виробів  знаходилися у Київській, Волинській, Закарпатській областях, а реалізацією та зберіганням спирту „займалися” Івано-Франківськ та Одещина.

Організаційним центром та координатором роботи всіх напрямів злочинного „виробництва” був Київ. Саме тут, за адресою одного з фігурантів справи були вилучені бланки товарно-транспортних накладних, 16 митних (транзитних) пломб для опломбування вантажних автомобілів, незаповнені бланки з відбитками печаток, печатка ООО «Т» (м. Москва, Російська Федерація), яка використовувалася для виготовлення документів для транзитного переміщення вантажу по території України, 10 тис. дол. США готівкою та зразки тютюнових виробів.

Через свою протиправну діяльність ділків бюджет втратив майже 13,5 млн. грн. акцизного податку з тютюнових виробів (9,5 млн. грн.) та спирту (4 млн. грн.).

За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад 36 млн. гривень. Зокрема, вилучено понад 2,2 млн. пачок тютюнових виробів виробництва Республіки Білорусь на суму майже 27 млн. грн., 7,9 тис. дал. спирту загальною вартістю понад 6,3 млн. грн., 10 тис. доларів США готівкових коштів та 4 вантажних автомобіля загальною вартістю 3 млн. грн. Триває досудове розслідування кримінального провадження.

Загалом, лише протягом останнього тижня слідчими та оперативними підрозділами Міндоходів під час обшуків складських приміщень та місць проживання груп осіб, які здійснювали незаконне виробництво підакцизної продукції, виявлено та вилучено промислове устаткування для виготовлення тютюнових виробів, близько 8 тон тютюну, 3 мільйони пачок незаконноhttp://minrd.gov.ua/data/material/000/074/117166/img/526a37e86c6ce.jpgвиготовлених цигарок, понад 5 мільйонів марок акцизного податку Російської Федерації із ознаками підробки, обладнання для виготовлення алкогольних напоїв, близько 80 тон спирту, понад 100 тис. пляшок контрафактних алкогольних напоїв, маркованих підробленими марками акцизного податку.

Права та обов’язки пасажирів авіатранспорту

Під час проходження митного контролю у міжнародних аеропортах пасажир має право:

отримати роз’яснення стосовно правил переміщення товарів через митний кордон України;

обрати усну чи письмову форму декларування, а також необхідну смугу руху для проходження митного контролю;

бути присутніми під час здійснення огляду товарів, що йому належать;

на повагу особистої гідності, справедливе і шанобливе ставлення до себе з боку митників.

Крім того, пасажир зобов’язаний:

пред’явити на вимогу митника товари для контролю i оформлення та надати всю необхідну інформацію і документи;

задекларувати товари, в тому числі на вимогу митника заповнити митну декларацію;

сплатити податки i збори у випадках, передбачених законодавством.

Права та обов’язки пасажирів авіатранспорту визначено відповідно до статті 266 Митного кодексу України.

Податкову накладну можна видавати до її реєстрації в єдиному реєстрі

25.10.2013 - Інформаційно-комунікаційний департамент

Платник податку – продавець, який здійснює операції з постачання товарів або послуг, на вимогу покупця може надавати податкові накладні до їх реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Нагадаємо, що реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється протягом 15 календарних днів з дати їх складання.

Вимоги щодо реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних визначено п.11 2 розділу XX Податкового кодексу.

Нова книга обліку доходів та витрат для підприємців-загальносистемників

Фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування  зобов’язані зареєструвати нові книги обліку доходів та витрат в податковому органі за місцем своєї реєстрації.

Ведення книги обліку доходів і витрат є обов’язковим. У ній за підсумком робочого дня здійснюються записи про отримані доходи та документально підтверджені витрати.

Книга ведеться за вибором платника податків в паперовому або в електронному вигляді.

Форма Книги затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 16.09.2013 року № 481 «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядку її ведення», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01.10.2013р. за № 1686/24218.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь