line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

березня 2016

30 березня 2016

Хід проведення комплексу весняно-польових робіт

Хід проведення комплексу весняно-польових робіт в господарствах Харківської області обговорили 29 березня на селекторній нараді під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Марка Беккера. У селекторній нараді прийняв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

Читать далее

Інформує Балаклійський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області

Шановні жителі Балаклійщини! Із настанням сухої весняної погоди на території Балаклійського району все частіше трапляються пожежі через необережне  поводження з вогнем під час спалювання сухої трави та рослинності, спалювання сміття на відкритих ділянках, на узбіччях доріг, поблизу лісових масивів та поряд із житловими будинками.

Читать далее

ПАТ «Харківгаз» просить споживачів відповідально використовувати газ

Впродовж 2016 року на Харківщині сталось 6 нещасних випадки при використанні газу в побуті. Постраждало 11 чоловік. Найчастішими причинами трагедій стає використання газових приладів в непровітрюваємих приміщеннях, відсутність тяги в димових і вентиляційних каналах, втручання в роботу газового обладнання.

 

 

 

 

Читать далее

29 березня 2016

До 30-ї річниці аварії на ЧАЕС...

konkurs30 років тому сталася велика трагедія – жахлива аварія на ЧАЕС. 30 років людство намагається відтворити природу та виправити страшні помилки. Саме на цю болючу тему сектор культури райдержадміністрації та РКЗ «Балаклійський районний Будинок культури» з метою залучення уваги людства до минулих подій з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, виявлення художніх здібностей та спонукання творчого розвитку мешканців Балаклійщини пропонують всім бажаючим взяти участь у районному дитячому конкурсі малюнків «Збережімо Землю!» (10 - 16 років) та у районному конкурсі авторського вірша «Трагедія не має повторитись!» (вік необмежений).

Читать далее

Спортивні досягнення балаклійців

SAM 2140Баскетбольна команда юнаків 2003-2004 р.н. Балаклійської ДЮСШ завершила свій перший виступ у Обласному Юнацькому Чемпіонаті з баскетболу серед юнаків 2003-2004 р.н.

 

 

 

Читать далее

Домінує комунальна тематика

IMG 4023Минулої середи на «прямій лінії» з балаклійцями був голова районної державної адміністрації Степан Масельський.

 

 

 

 

 

 

 

Читать далее

28 березня 2016

ЗВІТ про періодичне відстеження результативності регуляторного акту розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації “Про затвердження Порядку організації адміністратором спільного обстеження об’єкта, що проводиться місцевими дозвільними органами при видачі документів дозвільного характеру”

ЗВІТ

про періодичне відстеження результативності регуляторного акту

розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації “Про затвердження Порядку організації адміністратором спільного обстеження об’єкта, що проводиться місцевими дозвільними органами при видачі документів дозвільного характеру”

 

№ з/п

Найменування

Зміст

1

Вид регуляторного акту

Розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації.

2

Назва регуляторного акту

Про порядок організації адміністратором спільного обстеження об’єкта, що проводиться місцевими дозвільними органами при видачі документів дозвільного характеру.

3

Дата прийняття

02.07.2007 року.

4

Номер

№ 391

5

Назва виконавця заходів             з відстеження

Управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, головний спеціаліст.

6

Цілі прийняття акта

Забезпечення порядку проведення представниками місцевих дозвільних органів самостійно або разом з адміністратором Дозвільного центру спільного обстеження об’єкта при видачі документів дозвільного характеру суб’єктам господарювання.

7

Строк виконання заходів з відстеження

з 01.06.2014 по 01.03.2016

8

Тип відстеження

Періодичне.

9

Методи одержання результатів відстеження

Аналіз ефективної діяльності адміністратора, представників дозвільних органів, які здійснюють спільне обстеження об’єкта при видачі документів дозвільного характеру суб’єктам господарювання за принципом організаційної єдності та взаємодіють з територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

10

Дані та припущення,

на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Фактичні дані щодо кількості звернень суб’єктів господарювання у дозвільні органи Балаклійського району для отримання різного роду документів дозвільного характеру.

11

Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Ефективність взаємодії   місцевих дозвільних органів при видачі документів дозвільного характеру, надання інформаційно-консультативної допомоги суб’єктам господарювання з питання отримання документів дозвільного характеру, скорочення термінів видачі документів дозвільного характеру. Визначено коло місцевих дозвільних органів, які безпосередньо беруть участь в діяльності Дозвільного центру.

12

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Враховуючи Закон України від 12.02.2015 № 191 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» в частині ліквідації дозвільних центрів, як окремої складової центрів надання адміністративних послуг, та надання адміністративних послуг з видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності через центри надання адміністративних послуг та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523 «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через Центри надання адміністративних послуг», даний регуляторний акт втратив свою актуальність та підлягає скасуванню.

Читать далее

16 квітня у Балаклійському районі відбудеться День довкілля

16 квітня у Балаклійському районі відбудеться День довкілля. Про це повідомив під час розширеної апаратної наради голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

 

 

 

Читать далее

Старт районної спартакіади

27 березня в приміщенні Балаклійської ЗОШ №1 ім. О.Тризни та на базі КП БРР «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» розпочалась щорічна районна Спартакіада з масових видів спорту серед промислових підприємств та сільськогосподарських товариств Балаклійського району.

Читать далее

Контрактна армія

 003

kontrarmypilga

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь