line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

травня 2016

31 травня 2016

На базі навчальних закладів району розпочали свою роботу 32 табора відпочинку

З 31 травня на базі навчальних закладів району розпочали свою роботу 32 табора відпочинку з денним перебуванням. Відпочинком охоплено 1759 учнів. У ході роботи таборів відпочинку  сплановано змістовне дозвілля, проведення різноманітних конкурсів, змагань, роботу гуртків, секцій, здійснення екскурсій та подорожей.

 

Читать далее

В ХОДА відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Під керівництвом заступника голови – керівника апарату ХОДА Вячеслава Аббакумова відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де було розглянуто питання підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах до літнього сезону У заході прийняв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

Читать далее

28 травня 2016

Свято Останнього дзвоника на Балаклійщини

27 травня в загальноосвітніх навчальних закладах Балаклійського району відбулись святкові лінійки та пролунав останній у цьому навчальному році дзвоник.

 

 

 

 

Читать далее

27 травня 2016

Відбулось районне свято для обдарованих дітей

В приміщенні Балаклійської районної державної адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження золотими та срібними медалями випускників шкіл району та кращих учнів, переможців і лауреатів обласних етапів всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, призерів МАН, інтелектуальних і творчих конкурсів.

Читать далее

26 травня 2016

Бюджетна допомога лісам

Рішенням Балаклійської районної ради від 21 квітня 2016 року затверджено районну Програму «Ліси Балаклійського району на період 2016-2020 років». Головна її мета – забезпечення сталого (невиснажливого) розвитку лісів та лісового господарства, спрямованого на посилення екологічних, соціальних, економічних функцій лісів області.

Читать далее

На особистому прийомі громадян головою районної державної адміністрації жителі Балаклії порушили земельне питання

До керівника району Степана Масельського звернулись мати й син, які претендують на земельну частку (пай) на території Чепільської сільської ради. Двадцять років тому їхня мама та бабуся, яка була колгоспницею, не потрапила до списків на розпаювання землі. Згідно з чинним законодавством, підтвердити таке право можна тільки за рішенням суду. Наразі є судова ухвала, яка надає право спадкоємцям отримати земельну ділянку (пай).

Читать далее

25 травня 2016

Обговорено перспективи цьогорічного урожаю

IMG 204624 травня, з метою ознайомлення зі станом розвитку сільськогосподарських культур голова райдержадміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олексій Верещака здійснили об’їзд господарств району ТОВ ІАК "Балінвест", ПАТ "Балаклійське ХПП", ТОВ АФ "Борщівське", ДП ДГ "Червоний Жовтень", ПСП "Схід-Авіа-Агро".

 

Читать далее

24 травня 2016

Не можна тільки збирати врожаї, треба брати участь у житті громад

IMG 0907На минулому тижні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів співбесіди з керівниками сільськогосподарських підприємств району. Під час співбесід розглядалися питання ходу весняно-польових робіт, виплати орендної та заробітної плати, а також участі сільськогосподарських підприємств у соціально-економічному розвитку громад. Розмова відбувалася за участі начальника управління агропромислового розвитку РДА Олексія Верещаки.

Читать далее

Цінний досвід

64Три дні, 20-22 травня, в Харкові тривав турнір з баскетболу на кубок КДЮСШ №13 серед юнаків та дівчат 2005-2006 років народження. За кубок разом з харківськими командами КДЮСШ №2, КДЮСШ №13(1) та КДЮСШ №13(2), Політехнік (БК «Авантаж») та ЗОШ №156 боролась і команда Балаклійської ДЮСШ «Балаклія». Це перші змагання юної команди.

Читать далее

23 травня 2016

Круглий стіл з питання створення нових робочих місць і розвитку ринку праці у Балаклійському районі

IMG 1897Питання взаємодії з органами виконавчої влади та соціальними партнерами у вирішенні питань легальної та продуктивної зайнятості, розширення можливостей працевлаштування шляхом укладання контракту на військову службу, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць з метою поліпшення ситуації на ринку праці, сьогодні було обговорено під час "круглого столу", який було проведено за участі голови райдержадміністрації Степана Масельського, голови райради Олександра Літвінова та директора Харківського обласного центру зайнятості Володимира Міненка.

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь