line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

05 грудня 2016

Про пожежну безпеку у побуті

Із настанням зимових холодів у людей виникає потреба якнайшвидше обігріти свою оселю. Для цього використовуються різноманітні обігрівачі, проте вони здатні не лише дарувати тепло, але є небезпечними під час експлуатації. Як свідчить статистика більше 80 % пожеж виникає у житловому секторі, кожна друга пожежа стається внаслідок необережного поводження з вогнем, кожна четверта - пов’язана з порушенням вимог пожежної безпеки під час експлуатації електропобутових чи опалювальних приладів.

Читать далее

Сергій Савчук: За тиждень рекордні 37 ОСББ залучили кошти на заходи з економії енергоресурсів у багатоповерхівках

1333Лише за п'ять днів, з 28 листопада по 2 грудня, учасниками Урядової програми з енергоефективності стали 37 ОСББ, які залучили 4,2 млн. грн на заходи з енергозбереження у своїх будинках. Таким чином, побито рекорд листопада. Тоді за тиждень 29 ОСББ взяли «теплих» кредитів на суму 3,2 млн гривень. А ще у жовтні охочих до енергозбереження об'єднань було лише 10-15 у тиждень.

Читать далее

Вітання Президента України з нагоди Міжнародного дня волонтера

presudenttttШановні друзі!

 

5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. Мені надзвичайно приємно привітати всіх, хто за покликом серця, за своїм моральним обов’язком йде на допомогу іншим.

Вже кілька років поспіль волонтери надихають й окриляють на життєстверджуючі зміни в суспільстві. Саме під час Революції Гідності й російської агресії зародилась та набула нових форм волонтерська діяльність в Україні. Завдяки вам захисники територіальної цілісності та незалежності нашої держави відчувають турботу та опіку.

   Щоденно реагуючи на суспільні виклики й біль окремої людини, наші волонтери завжди готові підтримати всіх, хто потребує допомоги.

   Справжній патріотизм, щире почуття обов’язку, прагнення до свободи та демократії, емпатія та небайдужість – це ті риси, які забезпечили вам довіру й шану наших співвітчизників.

   Переконаний, що разом ми побудуємо процвітаючу Україну, бо ваша сила духу й незламний характер є тому запорукою.

   Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, миру й добра.

Читать далее

Коментар Юлії Світличної з нагоди Міжнародного дня волонтера

SvitluchnaСьогодні у кожного з нас є додатковий привід подякувати тим людям, які завжди готові прийти на допомогу, які діють безкорисливо та від серця й не чекають на лаври та нагороди.

Справжню потужність, активність та впливовість українського волонтерського руху ми відчули в останні два роки. Волонтери – це саме та сила, яка об’єднала наше суспільство, яка заохотила кожного громадянина України простягти руку ближньому та долучитися до загальної справи. Багато сказано про те, скільки зробили волонтери для української армії, як підтримали професійних військових, мобілізованих та добровольців у перші місяці проведення антитерористичної операції. Харків’яни є свідками того, яку колосальну роботу провели й досі проводять волонтери, допомагаючи переселенцям з Донбасу.

   Але це не все, чим українське суспільство завдячує цим громадянським добровольцям. Щодня завдяки їм реалізуються десятки проектів – в Україні та в Харківській області, зокрема. Волонтери – це найактивніша та найщиріша частина суспільства, люди, які мають колосальну енергію та вміють спрямовувати її на творення. Саме тому вважаю за необхідне бути в постійному контакті з харківським волонтерським рухом, координувати спільні дії та разом реалізовувати вагомі для нашого регіону проекти.

   Завжди рада спілкуванню, завжди готова зустрічатися, дискутувати, планувати та надавати підтримку в реалізації спільних проектів. Дякую вам за те, що ви є. Зі святом, дорогі волонтери! 

Читать далее

Сергій Савчук: Тепло буде на 10% дешевшим для споживачів у разі прийняття законопроекту № 4334 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел

biomassaЦе одна з переваг законопроекту № 4334 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії, який наразі активно готується до другого читання у Парламенті.

Ключове положення законопроекту - встановлення органами місцевого самоврядування тарифів на теплову енергію для бюджетних організацій і потреб населення, що виробляється з альтернативних джерел, на рівні 90% від тарифу на тепло з газу. За таких умов кінцевий споживач відразу відчуває економічний ефект у зниженні тарифів.

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь