line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

06 грудня 2016

Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян в с. Вербівка

IMG 3595Звернення громадян це один із засобів захисту їх прав та законних інтересів. У статті 40 Конституції України зазначено, що усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і надати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Читать далее

Для громади Вербівської сільської ради створені належні умови для отримання медичної допомоги

IMG 3527Сьогодні за участі голови райдержадміністрації Степана Масельського та голови районної ради Олександра Літвінова відбулось урочисте відкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с. Вербівка, після проведеного капітального ремонту приміщень.

 

 

Читать далее

Коментар Юлії Світличної з нагоди Дня Збройних сил України

oficiyne svitlichna.Сьогодні українські військові – це люди, яким чи не найбільше довіряє наше суспільство. Наші воїни довели й щодня доводять щирість своїх намірів, відкритість думок, непідробний патріотизм.

У цей день ми вітаємо справжніх професіоналів, загартованих у складних умовах антитерористичної операції. Тих, на кого завжди можна покластися. Тих, ким дійсно можна пишатися!

   За останні роки наша армія зазнала якісних змін - і не лише завдяки суттєвому технічному переоснащенню. У першу чергу важливим є той факт, що лави збройних сил поповнили мотивовані люди. Престижність професії військового в нашому суспільстві зараз тільки зростає. Про це свідчить той факт, що цього року майже 3000 жителів Харківської області проходять службу в армії за контрактом, у той час як торік контрактників було близько 800. Ці люди дійсно розуміють, наскільки важливо кожному вміти захистити себе, свою родину та свою країну.

   Хочу подякувати нашим військовим за мужність, патріотичність та професіоналізм. За те, що завдяки Вам небо над Харківщиною мирне. Щиро вітаю зі святом!

Читать далее

Вітання голови райдерадміністрації Степана Масельського з нагоди Дня Збройних Сил України

maselsky1111111111Шановні воїни Збройних Сил України!

Щиро вітаю вас з професійним святом, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

У цей день ми складаємо глибоку шану всім військовим, які боронять честь і свободу рідної землі, а також волонтерам та небайдужим громадянам, які всіляко допомагають нашій армії у справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави.

   Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі.

   Український народ високо цінує службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують надійну оборону Вітчизни, її недоторканність та територіальну цілісність.

   Від щирого серця вітаю всіх, хто захищав нашу державу, хто стоїть на варті рідної землі сьогодні, і тих, хто в майбутньому виконуватиме цей святий обов’язок.

  Бажаю міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя та злагоди вам і вашим родинам!

 

Голова районної

державної адміністрації                                        Степан Масельський

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь