line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

13 січня 2017

Традиційно вже кілька років поспіль на свято Маланки, щедрувальники зі шкіл Балаклійщини відвідують районну державну адміністрацію

IMG 251013 січня, напередодні Нового року за старим стилем, традиційно святкується Щедрий вечір та свято Маланки. І так само традиційно вже кілька років поспіль на свято Маланки, щедрувальники зі шкіл Балаклійщини відвідують районну державну адміністрацію.

 

 

Читать далее

Харківщина – серед лідерів загальнонаціонального рейтингу з енергозбереження

Про це повідомив начальник Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Олексій Белоцький.

«У 2016 році в області ми завершили роботи з технічного переоснащення систем теплопостачання 78 об'єктів соціальної сфери на альтернативні види палива на загальну суму понад 80 млн грн. Робота з переведення об'єктів соціальної сфери на альтернативні види палива дозволила знизити споживання природного газу на 20 %», - навів дані Олексій Белоцький.

Читать далее

В Харківській області пройде фестиваль вертепів

Питання щодо організації «Вертеп-фесту-2017» обговорили 11 січня під час наради під керівництвом заступника голови - керівника апарату ХОДА Анатолія Бабічева. «Масштабне дійство проходитиме на Харківщині 13 - 14 січня. Захід відбудеться під патронатом голови ХОДА Юлії Світличної.

 

Читать далее

Затверджено новий Порядок компенсації вартості путівок для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

Управління соціального захисту населення Балаклійської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 №854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Читать далее

Що необхідно пам’ятати, щоб уберегти себе та свою оселю від пожежі

Шановні жителі Балаклійщини!

Як свідчить статистика більше 80 % пожеж виникає у житловому секторі, кожна друга пожежа стається внаслідок необережного поводження з вогнем, кожна четверта – пов’язана з порушенням вимог пожежної безпеки під час експлуатації електропобутових чи опалювальних приладів.

Читать далее

Управління соціального захисту населення Балаклійської райдержадміністрації інформує

Шановні учасники антитерористичної операції!

Доводимо до Вашого відома, що рішенням Харківської обласної ради від 08.12 2016 № 308-VІІ затверджено комплексну Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2017-2018 роки. В рамках цієї Програми з обласного бюджету виділяються кошти для організації відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області для осіб звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичної операції.

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь