line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

16 січня 2017

У зв’язку з підвищенням рівня мінімальної заробітної плати, головою райдержадміністрації акцентовано увагу на виконанні норм чинного законодавства

rda zimaСьогодні, 16 січня, голова райдержадміністрації  Степан Масельський провів апаратну нараду, в ході якої обговорено найважливіші питання життєдіяльності Балаклійського району.

 

 

 

Читать далее

Інформація для мешканців Балаклійського району

Шановні мешканці міста Балаклії та району!

Балаклійський відділ поліції звертається до Вас з інформацією про те, що відносно громадян почастішали випадки скоєння такого роду злочину, як шахрайство, під час якого громадянину через соціальні мережі під приводом купівлі товару пропонують оплатити річ шляхом переказу грошей на рахунок банківської картки, після отримання яких зникають. Або телефонують і представляються працівниками відділення банку й пропонують потерпілим підключити різного роду послуги, необхідні для безпеки їхнього карткового рахунку.

Читать далее

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

soc zahistУправління соціального захисту населення Балаклійської районної державної адміністрації доводить до відома інвалідів, законних представників дітей-інвалідів, які мають в користуванні пільгові автомобілі, що в законодавстві відбулися деякі зміни.

 

 

Читать далее

Стартував обласний етап учнівських олімпіад та конкурсу-захисту робіт МАН

15 січня в ХНУ ім. В.Н. Каразіна відбувся урочистий захід, що був присвячений початку учнівських змагань. У цей день також пройде математична олімпіада та захист робіт у науковому відділенні хімії Малої академії наук.

 

 

 

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь