line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

26 січня 2017

Нарада з питання попередження та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій під час погіршення погодних умов

MaselskijСьогодні головою районної державної адміністрації Степаном Масельським за участі голови районної ради Олександра Літвінова проведено робочу нараду з керівниками відповідальних структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками служб району з питання проведення невідкладних заходів щодо попередження та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на території Балаклійського району під час погіршення погодних умов.

Читать далее

За підтримки США в регіоні реалізують пілотний проект у правовій сфері

25 січня у ХОДА пройшов круглий стіл за участю керівника області Юлії Світличної та начальника відділу з правових питань Посольства США в Україні Крістофера Сміта. На заході обговорили старт на Харківщині проекту з інформування поліцейськими про права свідків, потерпілих та затриманих.

 

Читать далее

Юлія Світлична та Крістофер Сміт ознайомилися з роботою Центру надання безоплатної правової допомоги

Центр надає допомогу учасникам АТО, переселенцям, а також малозабезпеченим громадянам і дітям-сиротам. Це один із проектів, що реалізуються в нашому регіоні за підтримки Посольства США в Україні. Голова ХОДА та начальник відділу правових питань посольства США поспілкувалися з працівниками та клієнтами першого Харківського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, який розташований за адресою: Московський проспект, 27.

Читать далее

У Харкові презентували послугу «Одруження за 24 години»

Свідоцтво про шлюб першій парі молодят, якій не довелося чекати місяць, щоб узаконити стосунки, вручила голова ХОДА Юлія Світлична.

 

 

 

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь