line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

27 січня 2017

Стан розрахунків за електрику та природний газ, а також за надані послуги з тепло- та водопостачання розглянуто сьогодні на селекторній нараді

Сьогодні під головуванням заступника голови ХОДА Євгенія Шахненко відбулася селекторна нарада з питання стану розрахунків за електрику та природний газ, а також за надані послуги з тепло- та водопостачання.

 

 

Читать далее

Запрошуємо на Спартакіаду!

Згідно з календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів в Балаклійському районі на 2017 рік відділ у справах молоді та спорту районної державної адміністрації розпочинає районну Спартакіаду з масових видів спорту серед колективів фізичної культури підприємств, установ, організацій та територіальних громад Балаклійського району.

Читать далее

Порушення правил поведінки людей на воді та льоду призводять до трагічних наслідків

Шановні мешканці Балаклійщини!

Усі люблять активний відпочинок взимку. Незважаючи на мороз і сніжні пороші, багато дітей і дорослих з ковзанами, лижами, санчатами чи рибальськими снастями  поспішають до річок, ставків чи водоймищ. Як показав аналіз причин загибелі людей на водоймах за минулі роки, що незважаючи на заходи щодо попередження загибелі людей на водоймах, грубі порушення правил поведінки людей на воді та льоду, виходи громадян на лід залишаються основними факторами, що призводять до трагічних наслідків.

Читать далее

Звернення Президента у зв’язку з Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту

Шановні співвітчизники!

27 січня світ вшановує Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, встановлений Рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року.

Голокост - одна із наймасштабніших трагедій в історії земної цивілізації, жахливий нацистський злочин, породжений культивуванням антилюдської ідеології.

Читать далее

Коментар голови облдержадміністрації Юлії Світличної з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

svitll27 cічня світ вшановує Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Сьогодні – той день, коли ми згадуємо мільйони людей, які загинули під час найстрашнішої та наймасштабнішої трагедії у світовій історії.

 

 

 

Читать далее

До початку 2018-го Шебелинський газопереробний завод планує перейти на випуск моторного палива стандарту «Євро-5»

У 2016 році підприємство частково модернізувало виробництво, що дозволило перейти на випуск бензинів і дизпалива якості «Євро-4».

 

 

 

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь