line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

14 березня 2017

Покращення матеріально-технічної бази структурних підрозділів первинної медичної ланки на особливому контролі керівництва району

medУ ході семінару-наради з керівниками органів місцевого самоврядування, яка сьогодні відбулася під головуванням Степана Масельського, голови райдержадміністрації та за участі Олександра Літвінова, голови районної ради, було розглянуто питання щодо покращення матеріально-технічної бази структурних підрозділів первинної медичної ланки.

Читать далее

Питання щодо сталого водозабезпечення знаходиться на постійному контролі районного керівництва

SavinciПро це йшлося в ході семінар-наради з керівниками органів місцевого самоврядування.

 

 

 

 

 

Читать далее

Серед першочергових завдань – ремонт доріг

dorogiСеред актуальних питань життєдіяльності району на сьогодні є питання стану доріг. В ході семінару-наради з керівниками органів місцевого самоврядування, що відбулась сьогодні в райдержадміністрації особливу увагу головою райдержадміністрації Степаном Масельським було акцентовано на питанні ремонту доріг.

 

Читать далее

Сьогодні відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

IMG 1799Сьогодні, 14 березня, під головуванням Степана Масельського, голови районної державної адміністрації за участі Олександра Літвінова, голови районної ради відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування.

 

 

Читать далее

Сьогодні, 13 березня, відбулась апаратна нарада

rdaСьогодні головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району. 

 

 

Читать далее

Коментар голови ХОДА з нагоди Дня українського добровольця

svitllСьогодні, у день створення першого українського добровольчого батальйону, ми висловлюємо подяку тим чоловікам та жінкам, які першими стали на захист України.

Навесні 2014 року наша країна вперше за часів своєї незалежності постала перед серйозною загрозою територіальній цілісності, миру та безпеці. І харків’яни відчули цю загрозу особливо чітко. Україна вистояла тоді багато в чому завдяки готовності добровольців полишити свої домівки, своє мирне життя та йти на фронт. Активна життєва позиція, небайдужість, мужність та сміливість – це ті риси, які притаманні українським добровольцям.

   Зараз більшість добровольчих корпусів захищають Батьківщину в складі відновлених Збройних сил України. Мужність та відвага добровольців стають прикладом для багатьох воїнів, які прийняли рішення стати до лав наших Збройних сил, склавши контракт.

   Мотивовані воїни та справжні патріоти – такими є українські добровольці. Я щиро вітаю всіх їх із цим новим державним святом. Бажаю щастя, добра, сил та мирного неба над головою.

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 

Читать далее

В Харківській області запроваджено реалізацію пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб

Постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 року № 1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» в Харківській області запроваджено реалізацію пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь