line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

07 квітня 2017

У Балаклійській ЗОШ № 3 проводиться капітальний ремонт покрівліі

Сьогодні, голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський побував у БЗОШ№3, де проводяться роботи з капітального ремонту покрівлі, пошкодженої під час надзвичайної ситуації. Керівник району ознайомився з ходом ремонтних робіт та з директором школи Оксаною Бондар обговорив поточні питання.

Читать далее

На відновлювальних роботах задіяні 16 будівельних компаній, де працюють 405 робітників

Сьогодні, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко та голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провели чергове засідання будівельного штабу з відновлення будівель та споруд.

 

 

Читать далее

Допомога надходить з усіх куточків України

Починаючи з 24 березня, до Балаклії почали надходити гуманітарні вантажі з продуктами харчування для надання допомоги постраждалим жителям міста. Харківська обласна державна адміністрації, Київська міська державна адміністрація, райони Харківської області, райони та міста Київської, Полтавської, Хмельницької, Миколіївської, Донецкої, Житомирської областей, благодійні фонди, сільськогосподарські та приватні підприємства та жителі Балаклійщини зібрали гуманітарні вантажі з продуктами харчування, засобами особистої гігієни, теплими речами та передали їх балаклійцям.

 

Читать далее

До виконання робіт з розмінування залучено 100 піротехніків та 36 одиниць спецтехніки

0704З метою ознайомлення з виконанням піротехнічною службою робіт на прилеглих до 65-го Арсеналу територіях, на місці роботи піротехнічних підрозділів сьогодні побував голова Балаклійської районної державної адміністрації, голова районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Степан Масельський.

Читать далее

Аварійно-відновлювальні роботи тривають на 105-ти об'єктах

У ході чергового засіданні штабу з відновлення будівель та споруд, яке проходило під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка та голови районної державної адміністрації Степана Масельського, керівники будівельних організацій звітували по свою роботу по кожному об’єкту. Також були розглянуті виробничі питання.

Читать далее

Рішення Європарламенту – це символ приналежності України до європейського простору. Президент України Петро Порошенко

Звернення Петра Порошенка щодо рішення Європейського парламенту про надання безвізового режиму для громадян України.

 

 

 

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь