line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

13 квітня 2017

Сьогодні з робочим візитом у Балаклії побував голова ДСНС України Микола Чечоткін

Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін, разом із головою Балаклійської районної державної адміністрації, головою районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Степаном Масельським, головою районної ради Олександром Літвіновим, депутатом Харківської обласної ради Анатолієм Русецьким та з начальником управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНС України Олегом Бондарем, оглянув чотири ділянки розмінування та очищення територій, прилеглих до 65 Арсеналу та ознайомився з роботою піротехнічних підрозділів.

Читать далее

Інформація від оперативної групи Збройних Сил України з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у військовій частині А1352

vazlyva infoШановні балаклійці!

Повідомляємо, що на арсеналі, в результаті надзвичайної ситуації залишилося близько третини боєприпасів. Вони зберігаються в арочних, залізобетонних сховищах, що забезпечують їх надійний захист та зберігання.

Читать далее

Розпочала роботу Урядова програма «Доступні ліки»

Забезпечення населення лікарськими засобами та підвищення рівня їх доступності є невід’ємною складовою державної політики у сфері охорони здоров’я України, що спрямована на створення системи, орієнтованої на пацієнта, як це впроваджено у розвинутих європейських державах.

 

Читать далее

Інформація про відзначення релігійних свят Великодня та Радониці в Балаклійському районі

Великдень або Воскресіння Христове - стародавнє свято для всього православного світу. Вважається найважливішим релігійним святом року. У цей день проходять святкові богослужіння, розговіння після Великого посту.

 

 

Читать далее

Дотримуючись нескладних правил, Ви убезпечите себе та своїх близьких від руйнівної пожежі

Шановні жителі Балаклійщини та гості району.

Аби Великдень не завершився трагедією, ми звертаємося до Вас із проханням не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята. Невдовзі на українців очікує свято Воскресіння Христового, або Великдень. Це одне з найважливіших християнських торжеств, яке пов’язано не тільки з богослужінням та освячуванням великодніх страв, а й із масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок і лампадок.

Читать далее

Для акушерсько-гінекологічного відділення Балаклійської центральної клінічної районної лікарні придбано найсучасне медичне обладнання

Від своєчасності й якості проведення реанімаційних заходів в пологовому залі значною мірою залежить результат ранньої постнатальної адаптації новонародженої дитини. Це впливає не лише на виживання немовлят у перші дні життя, але й на їхній подальший роз-виток і показники здоров'я.

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь