line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

26 квітня 2017

У ході чергового засідання будівельного штабу були розглянуті виробничі питання

У ході чергового засідання будівельного штабу з відновлення будівель та споруд, яке проходило під керівництвом голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського за участі заступника директора Департаменту – начальника управління фінансових ресурсів Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Володимира Норчака, будівельники звітували про виконані обсяги робіт по кожному об’єкту та були розглянуті виробничі питання.

Читать далее

Про хід освоєння коштів, які були виділені з обласного бюджету, природоохоронного фонду і районних бюджетів, говорили в ході селектора 26 квітня

Нарада відбулася під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка. Він зазначив, що в поточному році максимальну кількість коштів було спрямовано на місця - замовниками робіт були районні держадміністрації та виконкоми рад міст обласного підпорядкування.

 

 

Читать далее

Уряд виділив додаткові 45 млн грн для проведення відновлювальних робіт на Балаклійщині

Відповідне рішення було прийнято 26 квітня під час засідання Кабінету міністрів України.

 

 

 

 

 

Читать далее

Рада ЄС на рівні послів ухвалила історичне рішення про надання Україні безвізу. Президент

Петро Порошенко повідомив про рішення Комітету постійних представників Європейського Союзу (COREPER) щодо запровадження безвізового режиму для українців.

 

 

 

 

Читать далее

Сьогодні із нестихаючим болем у серцях згадуємо усіх, хто пішов у безсмертя, приборкуючи ядерну стихію

126 квітня 1986 року на нашій українській землі сталася наймаштабніша техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській АЕС. В одну трагічну мить мирний атом перетворився на всесвітню загрозу і змінив час на до і після.

 

 

Читать далее

Коментар з нагоди 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

svitllАтом скорений людством, але 26 квітня 1986 року розділило наше життя на «до» і «після». Катастрофа на Чорнобильській АЕС перетворила велику частину країни в зону екологічного нещастя, залишила без домівок тисячі людей, тисячам вартувала життя.

Ми вдячні подвигу всіх, хто першим вийшов на лінію вогню, в смертельну радіацію не за наказом, а за велінням совісті. Вічна пам’ять тим, хто загинув. Здоров’я, сил та довгих років тим, хто сьогодні з нами.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

Читать далее

Відбувся особистий прийом голови райдержадміністрації

IMG 704326 квітня голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів плановий особистий прийом громадян.

 

 

 

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь