line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

27 квітня 2017

Голова ХОДА перевірила хід відновлювальних робіт у Балаклії

Юлія Світлична відвідала вулиці й об'єкти соцсфери, що найбільш серйозно постраждали від вибухів на 65-му арсеналі.

 

 

 

 

Читать далее

З початку робіт було вилучено 28 045 вибухонебезпечних предметів

З інформацією начальника відділу організації роботи з гуманітарного розмінування ДСНС України Дмитра Юрчука, яка пролунала в ході виїзного засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації у в/ч А1352, піротехнічним підрозділам залишилося очистити 15 гектарів у 100-метровій зоні від території арсеналу.

 

Читать далее

Загрози для персоналу арсеналу та місцевого населення немає

Як у ході засідання виїзного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив керівник оперативної групи Збройних сил України з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Андрій Марусяк.
 
 
 
Читать далее

Відновлювальні роботи покрівель та з заміни вікон у багатоквартирних будинках на вул. Арсенальній та сел. Нафтовиків виконані більш ніж на 90%

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Євгеній Шахненко під час виїзного засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 

 

 

 

Читать далее

Понад сто тон гуманітарної допомоги надійшло до Балаклійського району після надзвичайної ситуації

Про це в своїй промові повідомив голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, під час засідання виїзного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яке проходило сьогодні під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

 

Читать далее

Під час надзвичайної ситуації в в/ч А1352 було евакуйовано понад 20 тисяч жителів Балаклії та прилеглих населених пунктів

Про це у своєму виступі, під час засіданні виїзного засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на арсеналі 23 березня, який сьогодні проходив під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, доповів голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський.

Читать далее

Юлія Світлична провела засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Балаклії

thumb-newsSpisok-900x600-4401На заході підбили підсумки робіт, які провели в районі та місті Балаклія протягом останнього місяця - з моменту НС на 65-му арсеналі.

 

 

 

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь