line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

квітня 2017

30 квітня 2017

Сергій Савчук: III Форум енергоефективного партнерства засвідчив послідовну цілеспрямовану політику Уряду у сфері енергоефективності

11111111Третій рік поспіль Держенергоефективності тісно співпрацює з місцевою владою та громадами у сфері енергоефективності. Першим напрямом спільної роботи було масштабне утеплення житлових будівель, другим - впровадження ЕСКО-механізму. Пріоритет у 2017 році – запровадження енергетичного менеджменту у бюджетних установах.

 

Читать далее

28 квітня 2017

Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Олімпія" знаходиться в рейтингу найпопулярніших дитячих таборів Харківської області

Це було зазначено в ході чергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області, яке проходило в облдержадміністрації у режимі відеоконференції. У засіданні взяв участь голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський.

 

Читать далее

Відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, у якому взяв участь голова районної державної адміністрації Степан Масельський

Серед питань винесених на порядок денний засідання було щодо організації комплексу заходів з безпечного перебування людей на водних обєктах та попередженню нещасних випадків.

 

 

 

Читать далее

Виконання районного бюджету розглянуто на колегії райдержадміністрації

1IMG 740528 квітня голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів засідання колегії райдержадмістрації, яка проходила за участі голови Балаклійської районної ради Олександра Літвінова, членів колегії РДА, відповідальних представників районної державної районної адміністрації, представників правоохоронних органів та силових структур, засобів масової інформації.

Читать далее

До кінця року зарплата працівників «Шебелінки» має зрости. Юлія Світлична - керівництву підприємства

27 квітня голова ХОДА відвідала газопромислове управління в рамках робочої поїздки до Балаклійського району.

 

 

 

 

Читать далее

27 квітня 2017

Голова ХОДА перевірила хід відновлювальних робіт у Балаклії

Юлія Світлична відвідала вулиці й об'єкти соцсфери, що найбільш серйозно постраждали від вибухів на 65-му арсеналі.

 

 

 

 

Читать далее

З початку робіт було вилучено 28 045 вибухонебезпечних предметів

З інформацією начальника відділу організації роботи з гуманітарного розмінування ДСНС України Дмитра Юрчука, яка пролунала в ході виїзного засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації у в/ч А1352, піротехнічним підрозділам залишилося очистити 15 гектарів у 100-метровій зоні від території арсеналу.

 

Читать далее

Загрози для персоналу арсеналу та місцевого населення немає

Як у ході засідання виїзного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив керівник оперативної групи Збройних сил України з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Андрій Марусяк.
 
 
 
Читать далее

Відновлювальні роботи покрівель та з заміни вікон у багатоквартирних будинках на вул. Арсенальній та сел. Нафтовиків виконані більш ніж на 90%

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Євгеній Шахненко під час виїзного засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 

 

 

 

Читать далее

Понад сто тон гуманітарної допомоги надійшло до Балаклійського району після надзвичайної ситуації

Про це в своїй промові повідомив голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, під час засідання виїзного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яке проходило сьогодні під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь