line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

09 травня 2017

Вітання голови райдержадміністрації Степана Масельського з Днем перемоги

Peremoga 2017Дорогі земляки!
Сердечно вітаю вас з Днем пам’яті та примирення і
Днем Перемоги!


Величний подвиг захисників і визволителів є невичерпним джерелом та прикладом патріотизму, героїчного служіння своєму народу. Разом з радістю цього великого свята ми розділяємо і гіркоту втрат. Адже за цей історичний день Україна заплатила мільйонами життів своїх синів і дочок.
   Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та в підпіллі, у катівнях і таборах смерті.
   Доземний уклін ветеранам, учасникам бойових дій, трудівникам тилу за жертовність заради майбутніх поколінь!
   Зичу всім міцного здоров’я, бадьорості духу на довгі літа. Хай у ваших родинах панують злагода і спокій, а оселі повняться достатком. Миру, добра та розквіту нашій державі!


Голова Балаклійської
районної державної адміністрації                             Степан Масельський

 

Читать далее

Коментар з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

svitllТравневі дні для всіх нас традиційно пов’язані з пам’яттю про події Другої світової війни. Для кожного українця згадки про 1939 – 1945 роки є дуже особистими, адже в нашій країні немає жодної родини, яка не мала б власної історії про ту війну.

Жертовність українського народу без жодного перебільшення стала одним з визначальних факторів у історії Другої світової. На шляху до перемоги Україна втратила мільйони життів. Тисячі населених пунктів було зруйновано. Проте наш народ не здався. Українці не лише звільнили від нацистських загарбників власну землю, але й зробили значущий внесок у звільнення всієї Європи.

Сьогодні ми знову змушені боронити свою землю. І останні роки продемонстрували всьому світові, що український народ не втратив мужності та сили. І сучасні учасники АТО - гідні сини та онуки героїв Другої світової.

Третій рік поспіль 8 травня разом з усією європейською спільнотою ми відзначаємо День пам’яті та примирення. У цей день ми згадуємо тих, хто не повернувся з війни, чиї імена назавжди вписані в історію Другої світової, в історію десятків локальних війн та миротворчих операцій на території різних держав світу, в історію сучасної війни за незалежність та територіальну цілісність України. Ця нова традиція, започаткована Президентом України, лише посилює відзначення 9 травня – Дня перемоги над нацизмом. Дня нашої перемоги, що так багато вартувала українському народові.

Бажаю всім нашим ветеранам сил, здоров’я, добробуту, а всім харків’янам, всім українцям – миру на нашій землі.

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації                               Юлія Світлична

Читать далее

Виступ Президента під час відкриття фотовиставки «Четверте покоління» на території Національного музею історії України у Другій світовій війні

Дорогі захисники Української держави!

Шановні українці!

Сьогодні Україна відзначає День пам'яті та примирення, відзначає його разом з усією Європою, маючи на це повне право. Беззаперечними є подвиг українського народу, наш великий внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

 

Читать далее

Тисячі людей, жителів Балаклії та гостей міста, прийшли на площу ім. Казмірука, щоб висловити вдячність ветеранам

11Сьогодні, 9 травня, в центрі Балаклії, біля обеліска на Алеї Слави, пройшов урочистий мітинг, присвячений 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

 

 

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь