26 травня 2017
Зустріч з мешканцями сел.Нафтовиків
- Подробности статьи
Тримаючи на особистому контролі проведення відновлювальних робіт, які здійснюються на об’єктах житлового сектору та соціальної сфери, голова райдержадміністрації Степан Масельський та голова районної ради Олександр Літвінов щодня бувають в постраждалих мікрорайонах і спілкуються з їх жителями.
Читать далее
"Ми повинні зробити максимально комфортним реалізацію безвізу для громадян"- заявив Глава держави під час робочої поїздки до Одеської області.
- Подробности статьи
Петро Порошенко підписав указ про додаткові заходи щодо забезпечення безперешкодної реалізації громадянами України права на безвізові подорожі до Європейського союзу.
Читать далее
Капітальні інвестиції у Харківській області у січні–березні 2017 року
- Подробности статьи
Капітальні інвестиції у Харківській області у січні–березні 2017 року
Читать далееМережа роздрібної торгівлі на 1 січня 2017 року
- Подробности статьи
Мережа роздрібної торгівлі на 1 січня 2017 року
Читать далееОбсяг реалізованих послуг за видами економічної діяльності по Харківській області у I кварталі 2017 року
- Подробности статьи
Діяльність підприємств сфери нефінансових послуг Харківської області у I кварталі 2017 року
- Подробности статьи
Діяльність підприємств сфери нефінансових послуг Харківської області у I кварталі 2017 року
Читать далееВиконання будівельних робіт у Харківській області у січні–квітні 2017 року
- Подробности статьи
Виконання будівельних робіт у Харківській області у січні–квітні 2017 року
Читать далееСвято останнього дзвоника
- Подробности статьи
З самого ранку в Балаклії та всіх населених пунктах району, де є загальноосвітні школи, панував особливий, піднесений настрій, адже всі зустрічали Свято останнього дзвоника. Для учнів початкової та старшої школи останній дзвоник сповістив про початок довгоочікуваних літніх канікул – про веселу, яскраву, насичену цікавими подіями пору.
Читать далее
Вітання голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної з нагоди Останнього дзвоника
- Подробности статьи
Дорогі учні, випускники! Шановні учителі та батьки!
Сьогодні водночас святковий і дуже відповідальний день. Сьогодні в доросле життя вирушають 16 тисяч 11-класників Харківщини.
Дорогі випускники, найближче літо стане без перебільшення вирішальним у вашому житті. Адже від вибору вишу та професії залежить не лише ваша подальша кар’єра. Від цього вибору залежатиме ваше оточення та коло знайомств. Саме там ви знайдете нових друзів, а, можливо, й свої другі половини.
Отже хочу побажати вам зробити сьогодні вибір так, щоб ніколи не розчаруватися в ньому. І, звичайно, бажаю, щоб ті цілі, які ви ставите зараз, втілилися в життя. Успішного складання ЗНО, успішного вступу, успішного подальшого навчання.
Дорогі школярі, для вас сьогоднішній дзвоник є останнім у черговому навчальному році. Бажаю вам добре відпочити влітку. А у вересні з новими силами повернутися до рідних шкільних стін та продовжити похід за знаннями.
Шановні батьки, сьогодні ви хвилюєтесь, мабуть, більше за своїх дітей. Тримайтеся! Підтримуєте своїх випускників. Усе буде добре!
Шановні вчителі, вам у цей день хочу черговий раз подякувати за професіоналізм. За вашу любов до обраної професії. За відданість своїм учням.
Щиро бажаю всім учасникам свята добра, успіхів, міцного здоров’я та завжди мирного неба!
Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична
Читать далее
Вітання голови райдержадміністрації
- Подробности статьи
Дорогі школярі та випускники!
Шановні вчителі і батьки!
Ось і прийшов той час, коли пролунає останній дзвоник. Малечу він покличе у чудову пору літніх канікул. Хочу побажати, щоб вони були веселі та цікаві, насичені літнім теплом та незабутніми враженнями.
Для випускників цей останній дзвоник буде трошки сумним, тому що він сповістить про розставання з дитинством і про те, що вже завтра настане доросле життя. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Вірю, що ви реалізуєте власні здібності і таланти, будете гідними творцями свого життя і справжніми будівельниками нашої європейської держави.
Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину і нехай збуваються всі ваші найзаповітніші мрії.
Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання. Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Зичу міцного здоров’я, добра, миру, нових відкриттів і гарного настрою!
З повагою,
Голова Балаклійської районної
державної адміністрації Степан Масельський
Читать далее