line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

02 червня 2017

2 червня під головуванням голови райдержадміністрації Степана Масельського відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

seminarУ семінар нараді взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, заступники голови райдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування, відповідальні працівники райдержадміністрації та районної ради, представники правоохоронних органів, силових структур, військового комісаріату, представники районних ЗМІ.

Читать далее

На сьогодні актуальним питанням, яке перебуває на постійному контролі голови райдержадміністрації Степана Масельського, є щодо оформлення жителями району житлових субсидій на комунальні послуги

sybsidiiТому, під час семінар-наради, яка відбулася 2 червня, голова райдержадміністрації акцентував увагу керівників органів місцевого самоврядування на продовжені роботи з оформлення субсидій жителями населених пунктів.

 

 

 

Читать далее

"Олімпія" готується до відкриття

sportУ ході колегії райдержадміністрації, яку сьогодні провів голова районної державної адміністрації Степан Масельський, начальник відділу у справах молоді та спорту РДА Сергій Кунденко доповів про підготовку та проведення літнього оздоровлення дітей Балаклійського району у 2017 році.

 

Читать далее

На підготовку навчальних закладів району до нового навчального року та опалювального сезону з районного бюджету виділено понад 10 мільйонів гривень

osvitaЯк повідомила начальник відділу освіти РДА Світлана Швід, під час колегії, яка сьогодні проходила під головуванням голови райдержадміністрації Степана Масельського, до опалювального сезону 2016-2017 років були підготовлені 37 загальноосвітніх навчальних закладів та 16 дошкільних.

 

Читать далее

Під час засідання колегії райдержадміністрації було розглянуто питання підготовки закладів охорони здоров'я до осінньо-зимового періоду

zdorovyeЗасідання колегії, яке провів голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, проходило за участі голови районної ради Олександра Літвінова, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів РДА, керівників комунальних підприємств району, органів місцевого самоврядування.

Читать далее

З метою забезпечення сталого функціонування закладів культури в осінньо-зимовий період 2017-2018 років сьогодні поводиться їх підготовка

kultyraПро це йшлося в ході засідання колегії, яка сьогодні проходила під головуванням голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

 

 

Читать далее

Цього року на ремонт комунальних доріг в населених пунктах району передбачено 16,6 млн. грн.

IMG 5480За ініціативи голови районної державної адміністрації Степана Масельського у 2016 році значна увага була приділена відновленню доріг загального користування району.

 

 

 

Читать далее

У районі триває підготовка житлового фонду та соціальної сфери до осінньо-зимового періоду

IMG 5440Сьогодні в ході засідання колегії райдержадміністрації, яку провів голова РДА Степан Масельський, визначені головні завдання з підготовки до на осінньо-зимового періоду 2017-2018 роки.

 

 

 

Читать далее

Підведені підсумки та окреслені завдання щодо підготовки КП БРР "Балаклійський водоканал" до осінньо-зимового періоду

IMG 5470Під час колегії райдержадміністрації були підведені підсумки щодо роботи з водозабезпечення району минулого року роки та окреслені завдання щодо підготовки КП БРР "Балаклійський водоканал" до осінньо-зимового періоду.

 

 

Читать далее

Питання підготовки комунальної та соціальної сфери до осінньо-зимового періоду знаходиться на особистому контролі голови райдержадміністрації.

1IMG 5409Підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства і соціальної сфери в зимовий період 2016-2017 років свідчать про те, що завдяки проведеній роботі з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, опалювальний сезон у районі пройшов на належному рівні.

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь