line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

червня 2017

30 червня 2017

Голова райдержадміністрації Степан Масельський взяв участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

300617 selektorСьогодні перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер, у режимі відео-конференції, провів засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання проходило за участі голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського та голова районної ради Олександра Літвінова.

Читать далее

Децентралізація - це гарантія унітарності, соборності нашої держави, недопущення федералізації. Президент України

oda110720173Петро Порошенко підкреслив, що всі реформи, які проводяться, в тому числі децентралізація, спрямовані на те, щоб Україна була успішною країною.

 

 

 

 

Читать далее

Децентралізація - це гарантія унітарності, соборності нашої держави, недопущення федералізації. Президент

30071788Петро Порошенко підкреслив, що всі реформи, які проводяться, в тому числі децентралізація, спрямовані на те, щоб Україна була успішною країною.

 

 

 

 

Читать далее

Хвойні ліси закриті для відвідувань

У зв’язку з підвищенням класу пожежної небезпеки в лісових насадженнях та запобігання пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах, головою Харківської обласної державної адміністрації прийнято розпорядження від 2 червня 2017 року № 230 “Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2017 року”.

Читать далее

У ході семінару-наради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності району

3006173Сьогодні під головуванням голови районної державної адміністрації Степана Масельського відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування, яка проходила за участі голови районної ради Олександра Літвінова, першого заступника райдержадміністрації Вячеслава Тищенка, керівника апарату райдержадміністрації Ніни Чернолясової, представників правоохоронних органів, керівників організацій та установ, відповідальних працівників райдержадміністрації та райради, керівників органів самоврядування.

Читать далее

На особливому контролі районної влади знаходиться питання щодо підготовки доріг комунальної власності на території району

3006172Так, у поточному році за рахунок коштів місцевих бюджетів заплановано виконати ремонт комунальних доріг у населених пунктах району на загальну суму 19,2 млн. грн., що більше у порівнянні з 2016 роком в 1,7 рази.

 

 

 

Читать далее

У ході семінар-наради з керівниками органів самоврядування було розглянуто питання щодо виконання бюджету району за І півріччя поточного року

300617444Семінар-нарада проходила під головуванням голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, за участі голови Балаклійської районної ради Олександра Літвінова, першого заступника голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації, представників правоохоронних органів, керівників організацій та установ, відповідальних працівників райдержадміністрації та райради, керівників органів самоврядування.

Читать далее

Серед актуальних питань – забезпечення протипожежної безпеки

3007171Під час семінар-наради, яка сьогодні проходила під головуванням голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, було розглянуто питання щодо заходів протипожежної безпеки в літній період та з початком збирання ранніх зернових культур.

 

 

Читать далее

Поліцейські Балаклійщини отримали нову форму та найсучасніше обладнання

3006175555Сьогодні на майданчику біля Балаклійського районного відділення поліції вишикувався весь його особовий склад. До поліцейских району з вітальними словами звернувся начальник районного відділу Сергій Зінчук. Нагодою цього заходу стала важлива подія: вперше правоохоронці Балаклійщини вийшли на чергування в новій формі (однострою), придбаній за рахунок районного бюджету.

Читать далее

29 червня 2017

Готова вся документація, що необхідна для переведення будинків у Балаклії на індивідуальне опалення

290617oda 4Роботи на вул. Арсенальній розпочнуться одразу по завершенню тендерних процедур. Про це повідомили в ході засідання обласного штабу з відновлення будівель та споруд, що були пошкоджені внаслідок надзвичайної ситуації на 65-му арсеналі. Засідання пройшло в місті Балаклія за участю заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка, керівників району та міста, а також будівельників і представників усіх служб, яких залучено до відновлювальних робіт.

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
27 28 29 30    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь