line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

03 липня 2017

На апаратній нараді у голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського були розглянуті актуальні питання життєзабезпечення району

rda panorama 1У нараді взяли участь голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, організації, установ району.

 

 

 

Читать далее

Свято Івана Купала

ivana kypalaКупальське свято має давнє і цікаве коріння. Колись воно припадало на день літнього сонцестояння, тому основні символи свята – опудало-“Купайло”, деревце-“Маринонька”, вінок, колесо, взагалі вода і вогонь – належать до космогонічних. Свято Купала в традиційному календарі є протилежним Коляді – зимовому сонцестоянню. У народі кажуть, що цього дня сонце “грає”, дерева можуть переходити з місця на місце, а зілля має найбільшу цілющу силу. Загальновідомою є легенда про чудодійний цвіт папороті, що з’являється тільки на мить саме у купальську ніч.

   Цього року свято Купала відбудеться традиційно в м. Балаклії на міському пляжі сел. Лагері в четвер, 6 липня 2017 року о 18 годині.

Читать далее

Недотримання правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних лісових пожеж

Шановні жителі Балаклійщини!

На всій території Харківської області спостерігається підвищення температурних показників та по-справжньому спекотна погода. Недотримання правил пожежної безпеки (випалювання сухостою, необережне поводження з вогнем, непогашений сірник, недопалок) у цей період може стати причиною масштабних лісових пожеж.

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь