line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

04 липня 2017

Внесені зміни до державного бюджету України для виділення коштів з резервного фонду на житло жителям Балаклії

111Сьогодні в ході чергового засідання штабу з відновлення житла, пошкодженого внаслідок надзвичайної ситуації, яке проходило від керівництвом заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка та голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, були розглянуті питання проведення відновлювальних робіт.

Читать далее

Головне завдання – без втрат зібрати вирощений врожай і, найважливіше, – зберегти його

kolegiya 2Днями у сільгоспвиробників розпочинається важлива пора – початок зернозбиральної кампанії. Одним із головних завдань, яке стоїть перед хліборобами – без втрат в оптимальні строки зібрати вирощений врожай і, найважливіше, – зберегти його. Про це йшлося під час засідання колегії, яке проходило під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського.

Читать далее

Про стан роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах району говорилося під час колегії райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації Степан Масельський

kolegiya shvidВизначаючи основні напрямки роботи з патріотичного виховання дітей, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Швід підкреслила, що сьогодні національне та патріотичне виховання є одним із основоположних напрямків виховання свідомості нинішніх та прийдешніх поколінь і фундаментом майбутнього розвитку Держави.

Читать далее

Сьогодні відбулось засідання колегії райдержадміністрації

IMG 3701Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації, голови колегії Степана Масельського відбулося засідання колегії райдержадміністрації, у роботі якої взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, члени колегії, керівники сільськогосподарських підприємств, організацій, установ району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники ЗМІ.

Читать далее

4 липня в області розпочалися командно-штабні навчання з територіальної оборони

44Навчання проходять під керівництвом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України і будуть тривати до 6 липня 2017 року.

 

 

 

 

Читать далее

Бережіть хліб від пожеж!

” Хліб — усьому голова!”, — кажуть у народі. З давніх-давен наші предки тяжко трудилися, аби на їхніх столах завжди був запашний буханець. Не полегшала хліборобська праця і нині. Зі світанку до пізньої ночі працюють люди на наших ланах, щоб узимку було вдосталь і хліба, і до хліба.

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь