line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

05 липня 2017

Щоденно голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський буває на об’єктах де проводяться відновлювальні роботи та особисто контролює їх проведення

06071711115 липня, голова райдержадміністрації побував на об’єктах однієї з будівельних організацій, в роботі якої наразі знаходяться 11 будинків, розташованих в сел. Нафтовиків: на вул. Газовиків, Буровиків та Івана Франка. Разом з інженером технічного нагляду Володимиром Дроздом та представником будівельної організації, Степан Іванович оглянув будинки та поспілкувався з їх мешканцями.

Читать далее

Голова райдержадміністрації Степан Масельський побував у Балаклійській ЗОШ №3 де ознайомився з результатами відновлювальних робіт та з підготовкою навчального закладу до нового навчального року

060717111У супроводі директора школи Оксани Бондар, керівник району оглянув приміщення спортивної зали, де проходить ремонт, класні кімнати, приміщення шкільної їдальні та початкової школи. Оксана Бондар проінформувала Степана Івановича з ходом підготовки до навчального року. Наразі ремонтні роботи вже підходять до завершення і, як зазначила Оксана Бондар, школа незабаром стовідсотково буде готова до приймання першого вересня дітей.

Читать далее

Дитяче відділення Балаклійської центральної клінічної районної лікарні готується до капітального ремонту

06071711З метою ознайомлення з обсягами належних робіт, у дитячому відділенні БЦКРЛ сьогодні побував голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський. Під час візиту голова райдержадміністрації у супроводі начальника відділу охорони здоров'я Лілії Бабіч та головного лікаря БЦКРЛ Марини Руденко оглянув приміщення відділення.

Читать далее

На території Балаклійської ЗОШ №6, у сел. Нафтовиків, буде встановлений новий найсучасніший спортивний майданчик зі штучним покриттям

060717Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського та начальника відділу освіти райдержадміністрації Світлани Швід з представником будівельної організації, яка буде виконувати роботи із встановлення спортивного майданчика. Під час зустрічі був обговорений проект та виробничі питання відповідного будівництва.

Читать далее

Рух по мосту в Балаклійському районі відновлять вже у п'ятницю

050717За дорученням голови ХОДА Юлії Світличної представники дорожніх служб області відзвітували про ремонтні роботи, які було виконано за минулий тиждень.

 

 

 

 

Читать далее

Вступ України до НАТО чітко визначений як один з ключових чинників державної політики. Президент

odaПетро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України». Закон був прийнятий Верховною Радою України 8 червня 2017 року.

 

 

 

Читать далее

Голова райдержадміністрації Степан Масельський провів особистий прийом у селі Вишнева

priyomСьогодні відбувся виїзний особистий прийом жителів Вишнівської територіальної громади головою Балаклійської районної державної адміністрації Степаном Масельським. Прийом проходив за участі Вишнівського сільського голови Ніни Чемерис та начальника районного відділення поліції Сергія Зінчука.

 

Читать далее

Регіональний ЦНАП буде обслуговувати не тільки харків'ян, але й жителів сусідніх областей

0507173Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична. 5 липня вона ознайомилася з ходом будівельних робіт у майбутньому центрі надання адміністративних та соціальних послуг на Салтівці. Зараз роботи «киплять» на всіх 6-ти поверхах будівлі по пр. Тракторобудівників, 144. До Регіонального ЦПАУ провели всі комунікації, й будівельники вже беруться до оздоблювальних робіт.

Читать далее

В "Олімпії" розпочалась ІІ зміна

olimpiya5 липня позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Олімпія" гостинно відкрив свої двері для 320 дітлахів з Балаклійського, Борівського, Ізюмського, Лозівського, Шевченківського районів та м. Харків.

 

 

 

Читать далее

Президент спростив доступ осіб з особливими потребами до освітніх послуг

050717ods1Глава держави підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» та закон «Про внесення змін до статті 31 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю.

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь