line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

04 серпня 2017

Сьогодні відбулась селекторна нарада з питання ремонту доріг у Харківській області

1IMG 9156 Питання ремонту доріг у Харківській області знаходяться під особистим контролем голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

На цьому, відкриваючи селекторну нараду, на якій розглядалося питання ремонту дорожнього комплексу регіону, наголосив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко.

Читать далее

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації “Про затвердження Порядку часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів”

ЗВІТ

про повторне відстеження результативності регуляторного акту розпорядження

голови Балаклійської районної державної адміністрації “Про затвердження Порядку часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів”

№ з/п Найменування Зміст
1 Вид регуляторного акту Розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації.
2 Назва регуляторного акту Про затвердження Порядку часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів.
3 Дата прийняття 20.08.2007 року
4 Номер № 480
5 Назва виконавця заходів з відстеження Управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, головний спеціаліст.
6 Цілі прийняття акта Здешевлення кредитних ресурсів шляхом запровадження ефективного, на засадах відкритості та прозорості механізму фінансової підтримки розвитку малого та середнього підприємництва за рахунок коштів районного бюджету, сприяння збільшенню залучених кредитних ресурсів на реалізацію інвестиційних проектів.
7 Строк виконання заходів з відстеження з 01.06.2014 по 31.07.2017
8 Тип відстеження (базове, повторне або періодичне) Періодичне
9 Методи одержання результатів відстеження Проведення аналізу ефективності використання коштів районного бюджету, кількості залучених суб’єктів малого   та середнього підприємництва до участі в інвестиційних проектах району та їх результатів. Проведення аналізу задоволення суб’єктів господарювання якістю отриманих послуг щодо державної підтримки розвитку підприємництва.
10 Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних Фактичні дані щодо звернень суб’єктів господарювання Балаклійського району для отримання часткового відшкодування   з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів.
11 Кількісні та якісні значення показників результативності акта Суб’єктами малого та середнього підприємництва інвестиційні проекти до райдержадміністрації не надавались. У зв’язку з цим, кількісні та якісні значення показників результативності (терміни, протягом яких інвестиційні проекти будуть окупатися, розміри отриманого прибутку, кількість створених додаткових робочих місць, збільшення обсягів виробництва продукції та ін.) не визначені.
12 Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей З моменту набуття чинності зазначеного розпорядження
та протягом строку виконання заходів з відстеження звернень
від суб’єктів господарювання району для отримання часткового відшкодування з районного бюджету до райдержадміністрації не надходило і у зв’язку з цим конкурс не проводився. Таким чином, провести оцінку результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей немає можливості.
Читать далее

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації “Про затвердження Порядку організації адміністратором спільного обстеження об’єкта, що проводиться місцевими дозвільними органами при видачі документів дозвільного характеру”

ЗВІТ

про повторне відстеження результативності регуляторного акту

розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації “Про затвердження Порядку організації адміністратором спільного обстеження об’єкта, що проводиться місцевими дозвільними органами при видачі документів дозвільного характеру”

№ з/п

Найменування

Зміст

1

Вид регуляторного акту

Розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації.

2

Назва регуляторного акту

Про порядок організації адміністратором спільного обстеження об’єкта, що проводиться місцевими дозвільними органами
при видачі документів дозвільного характеру.

3

Дата прийняття

02.07.2007 року.

4

Номер

№ 391

5

Назва виконавця заходів             з відстеження

Управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, головний спеціаліст.

6

Цілі прийняття акта

Забезпечення порядку проведення представниками місцевих дозвільних органів самостійно або разом з адміністратором Дозвільного центру спільного обстеження об’єкта при видачі документів дозвільного характеру суб’єктам господарювання.

7

Строк виконання заходів
з відстеження

з 01.06.2014 по 31.07.2017

8

Тип відстеження (базове, повторне або періодичне)

Періодичне.

9

Методи одержання результатів відстеження

Аналіз ефективної діяльності адміністратора, представників дозвільних органів, які здійснюють спільне обстеження об’єкта при видачі документів дозвільного характеру суб’єктам господарювання за принципом організаційної єдності та взаємодіють з територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

10

Дані та припущення, на основі   яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Фактичні дані щодо кількості звернень суб’єктів господарювання у дозвільні органи Балаклійського району для отримання різного роду документів дозвільного характеру.

11

Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Ефективність взаємодії місцевих дозвільних органів при видачі документів дозвільного характеру, надання інформаційно-консультативної допомоги суб’єктам господарювання з питання отримання документів дозвільного характеру, скорочення термінів видачі документів дозвільного характеру. Визначено коло місцевих дозвільних органів, які безпосередньо беруть участь в діяльності Дозвільного центру.

12

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Враховуючи на зміни внесені до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»,Закон України від 12.02.2015 № 191 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» в частині ліквідації дозвільних центрів, як окремої складової центрів надання адміністративних послуг, та надання адміністративних послуг з видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності через Центри надання адміністративних послуг та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523 «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через Центри адміністративних послуг», даний регуляторний акт втратив свою актуальність та підлягає скасуванню.

Читать далее

Коментар з нагоди Дня Національної поліції України

svitll   Новій українській поліції виповнилося два роки, за які ми пройшли великий шлях змін. Безумовно, реформу ще не завершено. Громадяни України чекають на подальший розвиток Національної поліції як сучасної європейської інституції, головна місія якої – не карати, а захищати. І спільними зусиллями – за допомогою міжнародних експертів і громадянського суспільства – наші силові структури рухаються до цієї мети.

   Докорінні зміни в правоохоронних органах – це те, що стосується кожного громадянина нашої держави, адже це питання безпеки й захисту конституційних прав та свобод. Отже, рівень відповідальності всіх, хто втілює в життя реформу, дуже високий.

   Щиро бажаю харківським поліцейським щодня виправдовувати сподівання, які покладають на них громадяни, бути взірцем професіоналізму, людяності та справжнього патріотизму. Вітаю всіх з Днем Національної поліції України!

 

Голова Харківської обласної

державної адміністрації                                                                    Юлія Світлична

Читать далее

Вітання Президента з нагоди Дня Національної поліції України

56 extra largeШановні друзі!

Вітаю вас із другою річницею

Національної поліції України.

 

За два роки своєї діяльності ви отримали високу оцінку громадян завдяки професійному виконанню завдань із протидії злочинності, забезпеченню публічної безпеки і порядку, вірному служінню ідеалам добра і справедливості. Сьогодні саме вам належить провідна роль у зміцненні законності й правопорядку, захисті прав та свобод людини і суспільство розраховує на вашу принциповість, чесність і сумління.

  Упевнений, що безкомпромісність працівників поліції, помножена на знання й досвід і надалі сприятиме піднесенню міжнародного авторитету нашої держави.

  Щиро зичу усім вам міцного здоров’я, успіхів, сил та наснаги у професійній діяльності. Слава Україні!

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь