line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

15 вересня 2017

Обережно - отруйні гриби!

images                      Шановні жителі Балаклійщини!

Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до харчового отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. На жаль, ще багато людей висновки роблять лише за власним гірким досвідом. 

 

Читать далее

Основне завдання - підготовка до опалювального сезону

115 вересня голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів семінар-нараду для керівників органів місцевого самоврядування, який проходив за участі заступника голови райдержадміністрації Валентини Панасенко, керівника апарату райдержадміністрації Ніни Чернолясової, правоохоронних органів та силових структур, керівників підприємств, організацій, установ району, відповідальних працівників райдержадміністрації та районної ради, керівників органів місцевого самоврядування.

Читать далее

За вісім місяців поточного року виконання дохідної частини місцевих бюджетів району становить 105,6 %.

1IMG 9564Про це, під час семінар-наради, який сьогодні проходив під головуванням голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Лідія Гололобова.

 

 

Читать далее

У квартирах на вул. Арсенальній встановлено 250 індивідуальних газових котлів

IMG 9414Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко та голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провели робочу нараду з переведення квартир мешканців житлових будинків по вул. Арсенальній на індивідуальне опалення.

 

Читать далее

Відновлювальні роботи - завершуються

1IMG 9406Відбулося чергове засідання будівельного штабу з відновлення та будівництво будівель та споруд, яке провели заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко та голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський.

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь