line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

18 вересня 2017

На апаратній нараді розглянуті актуальні питання життєдіяльності району

 18 вересня голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів розширену апаратну нараду, на якій були розглянуті актуальні питання життєдіяльності району.

 

 

 

Читать далее

Юлія Світлична бере участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи

-8692Засідання відбувається 15 вересня в Парижі (Франція).

Темами обговорення на заході є стан місцевої та регіональної демократії в кількох країнах: Україні, Туреччині, Румунії та Вірменії.

 

 

 

Читать далее

Досягнутий успіх реформи децентралізації влади неможливо заперечити. Президент

-3769Петро Порошенко привітав учасників XIII Українського муніципального форуму.

  Шановні представники органів місцевого самоврядування, органів державної влади, наші міжнародні партнери!

 

 

Читать далее

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проекту розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови Балаклійської районної державної адміністрації».

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ 

проекту розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації     «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови Балаклійської районної державної адміністрації».

        Відповідно до Закону України „ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг ”  від   10 грудня 2015 року № 888-VIІІ, частини десятої статті 12 Закону України „ Про адміністративні послуги ”, керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України „ Про місцеві державні адміністрації ” підготовлено проект розпорядження голови райдержадміністрації  «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови Балаклійської районної державної адміністрації».

Проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу, згідно із Законом України „ Про засади державної регуляторної полятики у сфері господарської діяльності ”, будуть оприлюднені шляхом розміщення на офіційному сайті Балаклійської райдержадміністрації.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня його оприлюднення та приймаються розробником проекту в письмовому вигляді за поштовою адресою: 64200, м. Балаклія  площа Ростовцева , 1 (тел. 2-10-44).

 

Читать далее

З початку поточного року на Харківщині зафіксовано 3146 пожеж у природних екосистемах

 pozeza
                         Шановні жителі Балаклійщини!

З початку поточного року на Харківщині зафіксовано 3146 пожеж у природних екосистемах, 161 з яких трапилась у лісовому фонді, решта – на відкритих просторах, де горіла суха трава, очерет, листя, гілля, стерня та сміття. Лише за минулий тиждень таких пожеж трапилось 94, а за минулу добу – 15.

 

Читать далее

Петрівське - працьовитий та співочий край

1Одним з найчарівніших населених пунктів в нашому районі є село Петрівське. Розташоване воно на березі Сіверського Дінця і має дуже багату історію, яка, згідно з історичними даними, починається у далекому 1731 році, коли на цій землі було закладено фундамент під будівництво Петрівської сторожової вежі козацького військового поселення.

 

Читать далее

У Савинцях відкрито сучасний спортивний майданчик

8У Савинцях відбулася очікувана для всіх спортсменів та дітей подія – був урочисто відкритий сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям.

 

 

 

 

Читать далее

Савинці відзначили 349 річницю заснування

1В суботу 16 вересня в центрі Савинець було велелюдно, лунала музика та дитячий сміх. Поряд з Будинком культури були встановлені тсвяткові намети з виробами майстрів народної творчості.

 

 

 

Читать далее

Різними організаційними формами оздоровлення та відпочинку в цьогорічному оздоровчому сезоні було охоплено 7726 дітей з 7728 дітей шкільного віку

115 вересня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк провів селекторну нараду під час якої були підведені підсумки проведення літньої кампанії з оздоровлення дітей, у тому числі – пільгових категорій. У роботі наради взяв участь голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський.

 

 

 

Читать далее

«Харківська область є одним із лідерів в реалізації Урядової програми «Доступні ліки»

2Про це, відкриваючи селекторну нараду 15 вересня, яка проходила за участі голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, зазначив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

 

 

 

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь