line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

20 жовтня 2017

Під час селекторної наради розглядалося питання ходу осіннього призову та комплектування армії за контрактом

IMG 525120 жовтня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун провів селекторну нараду під час якої були розглянуті питання призову громадян на військову службу восени 2017 року, підведені підсумки виконання планового завдання з відбору громадян на військову службу за контрактом у ІІІ кварталі та було розглянуто питання щодо стану введення військового обліку призовників і військовозобов’язаних у районах області. Селекторна нарада проходила за участі першого заступника голови Балаклійської районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко.

Читать далее

Обережно - пожежа!

101 obigr                  Шановні жителі Балаклійщини!

       Стан, який склався сьогодні з пожежами, свідчить, що наявність складних проблем в протипожежному захисті житлового сектору. В Україні щодоби виникає більше 100 пожеж, на яких гине в середньому 5 чоловік. Аналіз свідчить, що найбільша кількість пожеж, біля 75 % сталася саме у житлі.

Читать далее

Реформуванню галузі охорони здоров’я дано старт. Президент

-c2a0Петро Порошенко зустрівся з в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун.

Президент привітав її з ухваленням Закону «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», а також прийняттям у першому читанні проекту закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів.

Читать далее

Управління соціального захисту населення - інформує

1  На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 4 січня 2002 року №3 “Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади” з метою наповнення офіційного веб – сайту Балаклійського району та забезпечення прозорості і відкритості у діяльності Балаклійської районної державної адміністрації, повідомляю наступне.

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь