line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

19 листопада 2017

Вітання голови райдержадміністрації Степана Масельського до Дня працівників сільського господарства

5     Шановні працівники сільськогосподарської галузі району!

  Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс багатьом з вас вагомі здобутки. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника –  залишаються взірцем для багатьох.

  Нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, фермери доклали немало зусиль до того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва нашого району.

  Тож нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, наполегливість і витримку.

  Від усієї душі бажаю вам, трудівники села, міцного здоров’я, великого терпіння та невичерпного оптимізму. Нехай ваші ниви завжди родять щедро, а ваші родини живуть у сімейному затишку та благополуччі!

 

Голова Балаклійської                                  

районної державної адміністрації                                       Степан Масельський

 

Читать далее

Коментар голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної з нагоди Дня працівників сільського господарства

svitllВітаю всіх аграріїв Харківщини з професійним святом!

 

Саме ви – люди праці з відкритою та щирою душею – складаєте той кістяк, на якому тримається вся українська нація. З покоління в покоління українці працювали на своїй родючій землі, власноруч забезпечуючи добробут своїх родин та розвиток нашої країни.

   І сьогодні аграрії Харківщини роблять значний внесок у процвітання рідного краю й України. Цього року ви змогли знову перевершити себе – в нашій області було зібрано рекордний врожай. А це гарантує продовольчу безпеку та надає можливості для економічного зростання регіону.

   У цей святковий день приміть слова щирої вдячності за вашу працю та любов до рідної землі. Нехай щедрі лани Харківщини завжди винагороджують ваш самовідданий труд багатими врожаями! Щиро бажаю вам здоров’я, щастя й родинного затишку, миру та злагоди!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

Читать далее

Вітання Президента України з нагоди Дня працівників сільського господарства

presudenttttШановні друзі!

 

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства.

Багатство України не тільки в ресурсному, але й в кадровому потенціалі. Саме від ваших знань та фаховості залежить ефективність функціонування аграрного сектору економіки та продовольча безпека держави.

   Впевнений, що повсякденна наполеглива праця та впровадження передових технологій й перспективних напрямів виробництва, оновлення технологічної бази і розширення асортименту якісної продукції, забезпечать сталий економічний розвиток нашої країни.

   Бажаю усім міцного здоров'я, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків.

 

Петро ПОРОШЕНКО

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь