line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

25 листопада 2017

Коментар голови районної державної адміністрації Степана Масельського з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів в Україні

golodomor1Шановні жителі Балаклійщини!

 Голодомор 1932–1933 років є сторінкою страшного лиха. І хоч ця сторінка вже давно перегорнута, та від згадки про неї в жилах холоне кров, а розум не може збагнути, як таке могло статися в країні, яка споконвіків вважається країною хліборобів.

   Цей штучно організований у 1932–1933 роках голод був геноцидом українського народу. Такі події не можна забувати, про них треба говорити, їх треба висвітлювати, аби не повторювалися. Хто забуває минуле – той не має майбутнього.

   Наші предки залишили нам велику спадщину, яка вкотре доводить, що ми не дике плем’я, а величний народ. І як би його не гнобили, він вистояв. Україна піднімається з колін. А для того, щоб вона розквітла, кожен має усвідомити для себе такі прості істини, як любов до Батьківщини, патріотизм, усвідомлення того, що наше майбутнє залежить від нас самих.

  І ще нам залишається віра. Віра в те, що сучасна Україна створить собі таке майбутнє, про яке мріяли наші пращури, а ми та наші нащадки будемо з гордістю носити ім’я «українець».

  Тож увечері 25 листопада запалимо свічку в пам’ять про всіх невинних жертв Голодомору!

 

Голова Балаклійської районної державної адміністрації     Степан Масельський

Читать далее

Коментар з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів в Україні

svitll85 років тому було відкрито найтемнішу сторінку в історії українського народу. У 1932 – 33 роках радянська влада прирекла на смерть мільйони українців, винищуючи основу нації – роботяще та заможне українське селянство.

 

 

  Людей, що споконвіку поколіннями працювали на найродючішій у світі землі, змусили віддати врожай до останнього зернятка та помирати від голоду біля родючої ниви.

  Національний підйом, який охопив українців у часи Української революції 1917 – 1921 років, створення Української народної республіки, підписання Акту злуки, відчайдушний спротив окупантам у бою під Крутами – усе це довело радянсько-імперській верхівці міць українського духу. Знищити цей дух, звести нанівець прагнення українців до національного самовизначення й державотворення – це те маніакальне бажання, задля втілення якого тоталітарна машина не зупинилася ні перед чим.

  Голодний геноцид 1932 – 33 років став першим кроком на шляху зумисного винищення українства радянською Росією. У 1937 – 1938 роках було зроблено другий крок – масове знищення української інтелігенції, культурної еліти нації. Ці рани ніколи не загояться. Але пам’ять про них завжди налаштовуватиме нас на боротьбу. Пам’ять про них завжди мотивуватиме нас на розбудову своєї країни – такої, за яку загинули кращі з кращих, за яку загинули мільйони.

  Українці пережили дуже важкі часи. Українці вижили, коли на державному рівні докладалися надзусилля для їх знищення. Українці не зламалися та вистояли. І ця сила духу є в нас сьогодні. Вона допомагає нашим воїнам відстоювати свободу України на сході. Вона допомагає нам розбудовувати країну в умовах зовнішньої агресії. І сьогодні ми впевнено можемо сказати, що ніколи не здамося та йтимемо лише вперед. Це наш святий обов’язок перед пам’яттю всіх, хто загинув за Україну.

  Шановні земляки, прошу вас сьогодні долучитися до загальноукраїнської жалоби та запалити свічки в пам’ять про мільйони життів, які обірвалися в 1932-му та 33-му роках.

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації                Юлія Світлична

Читать далее

Голодомор - найбільша біда в історії України та одна з найстрашніших трагедій в людській історії. Президент

-6c92Звернення Петра Порошенка під час церемонії вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні.

 

 

 

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 26
27 28 29 30      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь