line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

30 грудня 2017

Вітання голови райдержадміністрації Степана Масельського з Новим роком

golova ng2018Дорогі балаклійці!

 

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

 2017 рік добігає кінця, і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та випробувань, здолання перешкод та здійснення планів. Для всіх нас цей рік був непростим, але ми з гідністю подолали всі труднощі.

Аналізуючи пройдене, ми з гордістю можемо сказати, що цей рік прожито результативно: на наших ланах зібрано щедрий урожай та закладено добру основу під майбутній хліборобський рік, розвиваються господарства, міцніє інфраструктура. Всі ці здобутки та досягнення можливі лише завдяки щоденній копіткій праці жителів району, їхній вірі в майбутнє і прагненню до змін на краще.

   Новий рік і Різдво Христове — традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи та здобутки.

   У Новий рік здійснюються заповітні мрії та відбуваються справжні чудеса. Тож нехай з останніми хвилинами старого року всіх нас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2018 рік принесе мир на українську землю, буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення і звершення заради майбуття нашої рідної Балаклійщини! Міцного вам здоров'я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові!

 

Голова Балаклійської районної державної  адміністрації                Степан  Масельський

 

Читать далее

Вітання голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної з Новим роком та Різдвом Христовим

cvitlitnaHPДорогі земляки!

Перед нами – Новий рік. Нові надії. Нові плани. Нові можливості. Я вірю, що для Харківської області він стане роком миру та розвитку. Адже саме цього бажає кожен із нас. Вже сьогодні ми з вами заново відкриваємо Харківщину для світу, робимо її центром міжнародної співпраці. Вже сьогодні ми будуємо нові школи, капітально ремонтуємо лікарні, відкриваємо концертні зали та нові стадіони. І ми будемо послідовні у цій роботі. Дороги, метро, обласна філармонія, сільські амбулаторії, сучасні спортивні майданчики в кожному районі області – ось лише частина планів на 2018 рік. У кожній сфері є свій пріоритет. У кожній сфері Харківська область налаштована зробити крок уперед. І я переконана, що об’єднуючи зусилля, спираючись на підтримку Президента України та наших міжнародних партнерів, ми зможемо закріпити Харківщину на шляху розвитку. На європейському шляху.

Дорогі харків’яни! Жителі області!

Я бажаю вам щастя і благополуччя у новому році.

Я бажаю вам визнання ваших успіхів та наснаги для втілення найсміливіших мрій.

Здоров’я, злагоди та добробуту вам та вашим близьким!

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації                    Юлія Світлична


Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 31

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь