line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

16 березня 2018

Вітання голови райдержадміністрації Степана Масельського до Дня працівників житлово-комунального господарства

1
Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

 

Ваша праця забезпечує життєво важливі потреби громадян і належне функціонування всіх галузей господарства. Цей день — вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок, тепло і комфорт у наших домівках. 

Завдяки вашим старанням, наше місто чисте, прибране, а сім’ї балаклійців отримують тепло і воду, газ та світло. Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми, незважаючи на складні часи. Попереду у вас багато роботи, але ваше відповідальне ставлення до справи стане запорукою успішного розвитку житлово-комунального комплексу та виконання поставлених перед вами завдань. 

   У день професійного свята бажаю вам доброго здоров’я, благополуччя, родинного щастя, миру й злагоди, професійних успіхів і нових трудових здобутків на благо розквіту рідного краю!

 

З повагою,

Голова Балаклійської районної державної адміністрації    Степан Масельський

 

Читать далее

Працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення привітали з професійним святом

IMG 9822Урочистий концерт відбувся 16 березня напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. З вітальним словом та подякою до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

 

Читать далее

Із настанням сприятливих погодних умов ми повинні одразу розпочати роботу з благоустрою району

IMG 9736Таке доручення отримали керівники структурних підрозділів району від голови райдержадміністрації Степана Масельського у ході семінару-наради 16 березня. Присутніми було опрацьовано питання проведення у районі санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій населених пунктів, виконання ремонту доріг комунальної власності, оформлення дозвільної документації на пуск газу та державної підтримки галузі тваринництва в особистих господарствах.

Читать далее

Державою створені всі умови для покращення рівня життя на території району

IMG 9729Про це повідомив голова райдержадміністрації під час проведення семінару-наради 16 березня. На розгляд були винесені питання готовності комунальних служб до погіршення погодних умов, організації проведення ремонту доріг, оформлення дозвільної документації на пуск газу, виконання місцевих бюджетів у 2018 році та інше.

Читать далее

Модернізація системи водопостачання, створення комунальних підприємств та освітлення вулиць

IMG 9699Про такі плани розповів голова райдержадміністрації Степан Масельський 15 березня під час сходів громадян Гусарівської, Чепільської та Новогусарівської громад.

 

 

 

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь