line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

06 червня 2018

Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян в с. Морозівка

IMG 2821Сьогодні  виїзний  особистий  прийом громадян  в  с. Морозівка  провів  голова  райдержадміністрації Степан Масельський. До керівника району зверталися мешканці як с. Морозівка, так і сусідніх населених пунктів.

 

 

 

Читать далее

Юлія Світлична провела зустріч з Павлом Клімкіним

060620186 червня в Харківській області з робочою поїздкою перебуває Міністр закордонних справ України. Свій візит до регіону Павло Клімкін розпочав із зустрічі з головою ХОДА.

 

 

 

Читать далее

Балаклійські «Валькірії» чемпіонки

kynden06З 3 по 5 червня Балаклійщина вперше приймала Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед дівочих команд 2006-2008 р.н. «Valkyrie - 2018».

 

 

 

 

Читать далее

Вітання голови райдержадміністрації Степана Масельського з Днем журналіста

2157539Шановні працівники засобів масової інформації!

Дорогі земляки!

 

Сьогодні інформаційний простір нашої країни досить різноманітний і на вас покладено відповідальність об'єктивно осмислювати та професійно висвітлювати факти і події, створювати об'єктивну картину нашого сьогодення.

   У цей святковий день, шановні журналісти, зичу вам здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій.

   Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!

 

Голова Балаклійської районної державної адміністрації   Степан Масельський    

Читать далее

Коментар з нагоди Дня журналіста

0606    "Щиро вітаю всіх робітників ЗМІ Харківської області з професійним святом! Бути в курсі подій. Дізнаватися першими. Бачити суть. Знаходити відповіді. Вміти донести та пояснити найскладніші процеси найпростішими словами. Це все не просто ознаки професіоналізму журналістів. Це обов’язкові вимоги до людей вашої професії. Відповідати цим вимогам – тяжкий труд та велика відповідальність.

   Значущість вашої роботи важко переоцінити. Будь-які перетворення, реформи, події та проекти, що реалізуються в нашій країні, не матимуть перспектив, якщо громадяни не розумітимуть суть того, що тільки планується чи вже відбувається. Ви є важливою частиною великого процесу перетворень і завжди перебуваєте в авангарді подій.

   У цей день бажаю вам професійних успіхів та досягнень, особистісного зростання та натхнення для роботи на благо нашої області та країни. Зі святом!"

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична         

Читать далее

Вітання Президента з нагоди Дня журналіста

06prezi
Шановні друзі!

   Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем журналіста.

  З перших років незалежності нашої держави вітчизняна журналістика стала невіддільною складовою її інтеграційного поступу до європейської спільноти. Завдяки своїй принциповості, небайдужості та об’єктивності українські журналісти здобули визнання і глибоку повагу в суспільстві.

   Свобода слова, яка продовжує існувати в Україні навіть попри війну, є одним із беззаперечних досягнень української влади.

   Ми завжди пам’ятатимемо про тих журналістів, які, виконуючи свої професійні обов’язки, віддали життя за свободу і незалежність України на фронті та в тилу.

  Сьогодні, у складні часи протистояння українського народу інформаційній та військовій агресії з боку Росії, від професійності, відповідальності та патріотичності кожного українського журналіста значною мірою залежить наближення нашої перемоги в цій безкомпромісній боротьбі за майбутнє української держави.

   Зичу вам, шановні друзі, міцного здоров’я, невтомної енергії і творчих злетів, незламності духу, миру та процвітання.

Слава українським журналістам!

Слава Україні!

 

Петро ПОРОШЕНКО

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь