line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

08 червня 2018

З В І Т про періодичне відстеження результативності регуляторного акту розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації “Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу”

З В І Т

про періодичне відстеження результативності регуляторного акту розпорядження

голови Балаклійської районної державної адміністрації

“Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації),

що здійснює функції робочого органу”

 

1 Вид регуляторного акту Розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації.
2 Назва регуляторного акту Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу
3 Дата прийняття 10.01.2014
4 Номер № 18
5 Назва виконавця заходів з відстеження Управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури Балаклійської райдержадміністрації
6 Цілі прийняття акта Зазначене розпорядження прийнято з метою визначення робочого органу (підприємства, організації) для виконання функцій з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, укладання договорів з переможцями конкурсу
з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортомна приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Балаклійського району .
7 Строк виконання заходівз відстеження з 01.04.2015 по 01.06.2018
8 Тип відстеження періодичне
9 Методи одержання результатів відстеження періодичне відстеження результативності зазначеного проекту розпорядження здійснювалося шляхом опитування суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом, представників громадських організацій та громадськості.
10 Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних Результативність зазначеного розпорядження визначається такими показниками:- кількість суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Балаклійського району;- рівень поінформованості суб'єктів господарювання про проведення конкурсу;- визначення кращого перевізника-претендента з використанням бальної системи оцінки їх пропозицій.
11 Кількісні та якісні значення показників результативності акта - за результатами проведеного конкурсу було визначено
робочий орган – філія «Харківавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс», на який покладено функції щодо організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Балаклійського району, продовжував роботу.
12 Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

28.02.2017 проведено конкурс з визначення автомобільного перевізника на перевезення пасажирів на 15 приміських автобусних маршрутах загального користування. Переможцем конкурсу визнано ТОВ «Авто-ОВІ».

Вищезазначений регуляторний акт довгостроковий. Доповнення та зміни будуть вноситись після внесення відповідних змін до чинного законодавства України.

Читать далее

Обласна Спартакіада: перше балаклійське золото в пляжному волейболі

17 червня чоловіча збірна Балаклійського району з пляжного волейболу взяла участь в обласній Спартакіаді з видів спорту серед районі області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

 

 

 

 

Читать далее

Виділено додаткові кошти для надання матеріальної допомоги жителям області

-a38eВідповідну ініціативу голови ХОДА підтримали депутати обласної ради в ході пленарного засідання 7 червня.

 

 

 

 

 

Читать далее

Що потрібно знати абітурієнтам. Роз’яснення уряду

-3121Цього року щодо вступу до закладів вищої освіти запроваджується низка новації.

 

 

 

 

 

Читать далее

Будемо братися до реконструкції саме тих об’єктів, на які розраховують люди. Юлія Світлична

-9eb5Голова ХОДА окреслила коло важливих рішень, які прийняли депутати обласної ради в ході пленарного засідання 7 червня.

 

 

 

 

Читать далее

Наша спільна справа – завершити процедуру створення антикорупційного суду в 2018 році. Президент

-73fcЦе наголосив Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді після ухвалення закону.

 

 

 

 

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь