line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

27 червня 2018

У Петрівському вперше після реконструкції гостей прийняв сільський Будинок культури

IMG 3704Цього року, прийдешнє свято Дня Конституції України для мешканців с. Петрівське має особливе значення,  адже саме цього дня вперше після тривалої реконструкції радо прийняв гостей затишний сільський Будинок культури.

 

 

 

Читать далее

Держслужбовці Балаклійщини отримали нагороди обласної державної адміністрації

1Церемонія нагородження кращих представників усіх сфер життя Харківщини відбулася під час урочистого прийому в обласній державній адміністрації з нагоди 100-річчя Державної служби України та Дня Конституції 27 червня.

 

 

Читать далее

Розпорядженням голови Балаклійської районної державної адміністрації від 21 червня 2018 року на посаду заступника голови районної державної адміністрації призначено Сергія Вікторовича Полторака

PoltorakС. Полторак, 1976 року народження, має вищу освіту:
1999 рік - Харківська державна академія міського господарства;
2014 рік - Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при президентові України.
До моменту призначення обіймав посаду начальника Балаклійського відділення Ізюмської об"єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС України у Харківській області

Читать далее

У Балаклії відзначили День Конституції України

IMG 369028 червня 1996 року депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію України. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. Прийнятий Основний Закон України  заклав фундаментальну основу для формування громадських, соціальних та правових засад в нашій державі.

 

Читать далее

Вітання голови районної державної адміністрації Степана Масельського до Дня Конституції України

1Шановні жителі Балаклійщини! Дорогі краяни!

Щиро вітаю вас з державним святом –

Днем Конституції України!

 

28 червня 1996 року відбулася визначна подія для кожного громадянина нашої держави. Верховною Радою України прийнято Основний Закон, згідно якого носієм суверенітету і єдиним джерелом влади проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

   Дозвольте від щирого серця побажати, щоб в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас зміцніло почуття гордості за свою країну і за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.    

   Бажаю всім міцного здоров’я, довгих років життя, миру і благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я кращого майбутнього та розбудови нашого рідного краю і всієї країни. Зі святом!

 

Голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь