line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

грудня 2018

30 грудня 2018

Вітання голови районної державної адміністрації з Новим роком та Різдвом Христовим

121Дорогі земляки!

 

Календар невтомно відраховує останні дні 2018 року, змушуючи кожного з нас замислитися над тим, яким він був, якими добрими справами обернувся для нас.

 

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

  Бажаю вам, щоб у 2019 році здійснилися ваші гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік наступаючий.

 

  Зичу вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту. Нехай Новий рік принесе щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє.

  Щасливого Вам Нового року і веселого Різдва!

 

Голова Балаклійської районної державної адміністрації       Степан Масельський

 

Читать далее

Коментар голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної

NR2019Шановні харків’яни! Наближається новий рік.

 

Кожен з нас підводить підсумки року минулого та планує задуми на майбутнє. Рік, що минає, для Харківщини став роком будівництва та відновлення. На наступний рік у нас також багато планів.

  Це і філармонія, на яку чекали майже десять років. Це і будівництво нових станцій метро, шкіл, центрів адміністративних послуг, доріг, дитячих садочків, спортивних об’єктів.

  Усе це обов’язково буде виконано. Але головне - це підтримка, турбота та увага до проблем людей.

 

Дорогі земляки!

  Новий рік вже навколо.

  Ми завжди очікуємо його із особливим святковим настроєм та відчуттям справжніх змін. Сподіваємося, що здійсняться наші бажання та найзаповітніші мрії.

  Але, перш за все, – це родинне свято. Коли всі разом збираємося за святковим столом. Коли запрошуємо в гості справжніх, надійних друзів. Коли пробачаємо один одному пусті образи та помилки. Коли бажаємо один одному лише самого найкращого. Коли по-особливому відчуваємо любов до своїх близьких.

  Огорнути своїх рідних підтримкою та теплом. Із вдячністю та турботою привітати своїх батьків. Подарувати дітям віру у справжнє новорічне чудо. Саме такі щасливі моменти зберігаються в серці на все життя.

  Це істинні людські цінності, і саме вони дають нам наснагу робити кращим світ навколо нас. Саме вони зміцнюють наші зусилля на добрі справи та шляхетні вчинки.

  Хай у новому році в житті кожного з нас відбудуться зміни на краще. Я бажаю вам родинного щастя, благополуччя, здоров’я в новому році. Єдності та розвитку нам, дорогі земляки!

  З Новим роком! З Різдвом Христовим!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації      Юлія Світлична

 

Читать далее

Новорічне привітання Президента України Петра Порошенка

PrezydentДорогі співвітчизники!


Ще мить – і літопис дві тисячі вісімнадцятого року ляже в архів української історії. А місце там для нього особливе. Воно – поруч із тисяча дев’ятсот дев’яносто першим, коли було проголошено нашу державну самостійність.

 

Читать далее

29 грудня 2018

Урочистості з нагоди святкування Нового року та Різдва Христового

2912 114Напередодні Нового 2019 року та Різдва Христового, за доброю традицією голова районної державної адміністрації Степан Масельський привітав працівників районної державної адміністрації, районної ради та ветеранів державної служби з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

 

Читать далее

28 грудня 2018

Орієнтовний план проведення Балаклійською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2019 році

ПОГОДЖЕНО

на засіданні громадської ради

при Балаклійській районній державній адміністрації

(протокол № 4 від 27 грудня 2018 року)    

     ЗАТВЕРДЖЕНО

     Голова Балаклійської районної

     державної адміністрації

                       

                                С. Масельський

                            28 грудня 2018 року

 Орієнтовний план проведення

Балаклійською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю

у 2019 році

Читать далее

Степан Масельський розповів, як прожив район 2018-й рік і які починання або завершення розпочатого очікують нас у наступному

2019Передноворіччя – важливий етап у житті кожної людини, коли мимоволі збираються до купи думки, голосно заявляють про себе здобутки, не дають заспокоїтись недовиконані справи, боляче ранять втрати, духовно підносять пережиті щасливі хвилини.

 

 

Читать далее

Культура 2018. Успішний 2018. Балаклійська централізована бібліотечна система.

3На сьогодні централізована бібліотечна система – це 35 бібліотечних закладів, з них: 2 районні, 3 міські, 6 селищних, 24 сільських бібліотек-філій. Протягом року ми спільно працювали над поліпшенням матеріально-технічної бази бібліотек, проведенням ремонтних робіт, збільшенням кількості нових книжкових надходжень, популяризацією читання серед населення району шляхом проведення масових заходів.

 

Читать далее

Культура 2018. Успішний 2018. Музичні школи Балаклійщини.

1Балаклійщина багата на мистецьку освіту: на сьогодні у районі працюють 4 дитячі музичні школи, які є сучасними державними дитячими мистецькими закладами, мають великий творчий і професійний потенціал та надають державні гарантії естетичного виховання підростаючого покоління. Балаклійська дитяча музична школа – опорний заклад для 8 дитячих музичних шкіл 4 районів. У школах естетичного виховання працюють відділення: музичне, художнє, театральне, хореографічне. Загальний контингент учнів становить 550 дітей.

 

Читать далее

Культура 2018.Успішний 2018. Балаклійський краєзнавчий музей.

1Справжнім культурним осередком є Балаклійський районний краєзнавчий музей – місце де зберігається вся історія рідного краю та музейний фонд налічує 12398 предметів. З метою відродження, збереження духовної і матеріальної спадщини українського народу, історії рідного краю, пропаганди місцевих традицій в Балаклійському районному краєзнавчому музеї та за його межами у продовж 2018 року відкрито 26 виставок та експозицій. Працівники музею постійно знаходяться у пошуку нових форм роботи та більш яскравого представлення історії нашої рідної Балаклійщини.

 

Читать далее

Культура2018. Успішний 2018.Клубні заклади Балаклійщини.

1Культура і мистецтво: роблять суттєвий внесок у добробут як окремих людей, так і суспільства в цілому, сприяють єднанню громад, стимулюють участь громадян у суспільному житті, покращують здоров’я, вибудовують довіру та діалог, визначають цінності, забезпечують безперервність передачі знань від покоління до покоління, поширюють ідею культурного розмаїття та толерантності, а головне, є складовою щастя!

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь