line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

15 грудня - День працівників суду

Шановні працівники суду!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

В усіх правових суперечках та непорозуміннях, які є в державі і суспільстві, останню крапку ставить суд. Саме суд є тією інстанцією, до якої звертаються громадяни для захисту справедливості. Єдиною основою для ухвалення судових рішень є Закон. Політична й економічна стабільність кожної держави напряму залежить від юридичної виваженості рішень судів. Це накладає величезну відповідальність за ухвалення неупереджених рішень. Тож нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає вас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі!

Зичимо вам здоров’я, енергії, натхнення для нових звершень на ниві здійснення правосуддя! Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму і завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі!

 

Голова Балаклійської                                                 Голова  Балаклійської                  районної  державної адміністрації                              районної   ради                            
І. Столбовий                                                                    С. Масельський

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal