line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Микола Азаров сподівається, що на зустрічі президентів України і РФ встановлять справедливу ціну на газ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров сподівається, що результатом засідання міждержкомісії Україна-Росія, яке відбудеться у Москві 17 грудня, стане встановлення справедливих європейських цін на газ. Про це Прем'єр-міністр сказав в інтерв'ю телеканалу «Інтер».

 

«Настав момент, коли сторони дійшли думки, що час врегулювати це питання. Ми не просили для себе жодних знижок, ми говоримо тільки про європейські ціни, про європейські принципи у підходах до ціноутворення, і я сподіваюся, що ми це питання остаточно вирішимо на цій зустрічі», - сказав Микола Азаров.

Прем'єр-міністр наголосив, що ціна газу для України має бути встановлена на рівні середньоєвропейських.За його словами, Україна також має намір поставити питання про відновлення переговорів про створення трибічного консорціуму за участю європейської сторони для забезпечення прозорих умов прокачування газу і управління українською ГТС.

Микола Азаров наголосив, що це питання є надзвичайно важливим, оскільки останнім часом значно зменшилося прокачування російського газу через українську ГТС в Європу.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь