line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ігор Шурма привітав з Днем Святого Миколая вихованців школи-інтернату №8

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Шурма на виконання завдань Президента України щодо захисту прав дітей відвідав Харківську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-III ступенів № 8 та привітав учнів з Днем Святого Миколая. Заступник губернатора побажав дітям успіхів і щастя.

 

Ігор Шурма від імені голови ХОДА Михайла Добкіна вручив дітям солодкі подарунки, а також передав їм книги.

«Ми в черговий раз зустрічаємося напередодні Дня Святого Миколая. Ми з вами прожили цілий рік, ви всі стали доросліші, розумніші, і ми стали більш досвідченими. Кожного року я маю велику честь зустрічати Святого Миколая. Він просив мене передати подарунки для вас: не тільки солодощі, а й книжки, які є беззаперечним атрибутом виховання дітей. Тут є книжки для різних уподобань: міфи Греції, історія Харківщини, історія України, афоризми, для хлопців є футбольна енциклопедія. Зі святом вас!» - сказав Ігор Шурма.

У святі взяли участь учні (вихованці) підготовчого класу, 1-12-х класів, педагоги, батьки, медичні працівники, шефи, куратори і представники громадськості.

Довідка. Заклад засновано у 1941 році. У школі-інтернаті навчається 200 учнів. Педагогічний колектив нараховує 73 педагоги, всі мають повну вищу освіту. У закладі працює 1 факультатив, 13 гуртків та спортивних секцій, бібліотека, спортзал, групи ЛФК та інше. Заклад має спеціалізоване обладнання (пандуси, поручні, тренажери, сухі басейни, сенсорне обладнання).

Щорічно учні школи беруть участь у І, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, у конкурсі Петра Яцика та Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченко. Серед здобутків - 11 призових місць у другому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів у 2011/2012 н.р.; 17 призових місць у другому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів у 2012/2013 н.р.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь