line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Доброчинність

IMG 134519 грудня християни вшановують пам’ять святителя Миколая-чудотворця. Це одне з найвеличніших християнських свят, яке, до того ж, символізує такі людські якості, як доброчинність, милосердя, повагу до ближніх. На Балаклійщині за останні роки вже стало традицією зустрічати свято Миколая - чудотворця з усіма необхідними атрибутами: ялинкою, хороводами, піснями, танцями і, звичайно ж, подарунками.

IMG 1273У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента “Діти – майбутнє України“ голова райдержадміністрації Столбовий І.М. за участі голови районної ради Масельського С.І. та депутата Харківської обласної ради, голови комісії з питань бюджету Немикіної Л.П. привітали зі святом учнів Балаклійської загальноосвітньої школи № 5 та вихованців центру соціально - психологічної реабілітації дітей в с. Шевелівка та вручили солодощі, кондитерські подарунки і цифровий фотоапарат. Учні Балаклійського ліцею підготували для вихованців Центру яскраве святкове дійство.

IMG 1154Наразі в центрі соціально - психологічної реабілітації дітей утримуються одинадцятеро вихованців.

 

 

 

 

Довідково:

У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента “Діти – майбутнє України“ у районі здійснюється робота щодо соціального захисту, забезпечення дотримання прав та законних інтересів дітей, в першу чергу тих, які потрапляють у складні життєві обставини. На даний час у Балаклійському районі проживає 176 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, функціонує 12 прийомних сімей, в яких виховується 18 дітей та 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому проживає 8 дітей.

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal