line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Головне досягнення 2013 року - згуртована робота всієї територіальної громади в дуже непростих умовах

«2013 рік був дуже непростим. З 1998 року я на різних посадах працюю з бюджетом, беру участь у його формуванні, і за весь цей час не пригадаю жодного бюджету, який був би важчим і складнішим, ніж цього року», - зазначив сьогодні на підсумковій прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

За його словами, найбільші складнощі і незручності цього року керівники всіх рівнів відчували у зв'язку з необхідністю умовляти людей інвестувати гроші в соціальні проекти замість держави.

«Життя не стоїть на місці, і проблеми людей не зникають з відсутністю коштів у бюджеті. Зупинити роботу через дефіцит коштів ми не можемо. Ми втратили б темпи робіт, тому необхідно було знаходити спільну мову з компаніями, які виконували роботи, щоб вони освоювали свої кошти, і ми не зупинялися б, а продовжували відкривати дитячі садки і т.д. У більшості випадків нам вдалося це зробити. І я вдячний соціально відповідальному бізнесу нашої області за небайдужість, терпіння і вміння в таких складних ситуаціях не опускати руки і працювати», - підкреслив Михайло Добкін під час підсумкової прес-конференції в ході Днів відкритості регіону в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України.

Крім того, допоміг області продаж стадіону «Металіст». Вже отримано близько 100 млн.грн., які дозволять не заморозити будівництво Харківського метрополітену, розрахуватися з тими, хто реконструював Історичний музей і будує філармонію.

«Головне досягнення 2013 року - згуртована робота всієї територіальної громади в дуже непростих умовах. За це я як керівник обласної державної адміністрації вдячний і бізнесу, і чиновникам, і всім людям, які працювали на об'єктах, які реконструювалися, ремонтувалися та споруджувалися», - зазначив Михайло Добкін.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal